Přejít na výpis diskuzí

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

FILM 4.3.2007 17:02
  5 příspěvků

Rytíři Jedi byli vyhlazeni a Impérium vládne galaxii pevnou rukou. Malá skupina povstalců se odváží vzdorovat a ukradne plány k nejmocnější zbrani Impéria, Hvězdě smrti. Imperátorův nejvěrnější služebník, Darth Vader, musí najít plány a skrytou základnu povstalců. Zpráva o princezně Lei a vůdci rebelů se dostane až k obyčejnému farmáři, Lukovi Skywalkerovi. Ten se řídí svým osudem, zachraňuje princeznu a pomáhá povstalcům svrhnout Impérium společně s takovými nezapomenutelnými spojenci jako: Obi-Wan Kenobi, domýšlivý Han Solo, loajální ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Luke

  Ahoj, zdá se mi to, nebo tady vůbec neni napsáno, kdo hrál Luka? Jestli to tady neni, tak je to Mark Hamill...
  • Annne
   Je to Mark Hamill
   • Je to Mark Hamill a za mlada to byl fakt...kus!!! A jestli to tu neni napsaný, a jako že to nevidim takže to tu neni, tak ten, co to vymyslel a napsal a zapomněl ho tam napsat, by měl dostat padáka!!!! Nenapsat kdo hraje hlavní roli!!!!
 • knižní zpracování..

  Nevíte, jestli je star wars i v knižním zpracování? Vím, že jsou různá pokračování atd.. Ale těch základních 6 dílu?
 • bogguna

  Lucasův Hobitek

  Historicky první epizoda Star Wars je velmi pěkná, pohádková a v hvězdné sáze vlastně plní podobnou roli jako v Tolkienově díle Hobit.Herci jsou tam ve svých rolích výborní a zvláště excelují Alec Guiness, Peter Cushing a James Earl Jones.Režie a hudba jsou výborné stránky filmu, což také platí o atmosféře a ději.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit