Přejít na výpis diskuzí

Krok za krokem

FILM 4.3.2007 17:02
  43 příspěvků

Vše začalo na Jamajce kde se ovdovělá kosmetička Carol (Suzane Somers) zamilovala do rozvedeného stavitele Franka Lamberta (Patrick Duffy). Láska na první pohled způsobila že se ještě na Jamajce vzali... Později sice zjistí že sňatek nebyl právoplatně uzavřen, ale ani tato komplikace je nezaskočí a svatbu opakují. Frank se se svými dětmi a prasetem hned po návratu z dovolené respektive po vyzrazení sňatku s Carol nastěhuje k Fosterovým, čímž oběma stranám způsobí obrovský šok. Frank by sice Fosterovým nijak nevadil, zato jeho děti ano a tak ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bez kouďaka to neni ono *13* *13* *16*
  • Jennie
    STEPbySTEP...úžasnej seriál, skvělí herci, líbí se mi ta velká spojená rodina Lambertových a Fosterových...ty vztahy v rodině mezi sourozenci a ten věčnej humor je super a škoda, že už to netočí, ale zase nic nemůže být nekonečné, možná by to bylo i potom stereotypní...no jo, ale na tyhle všechny díly se vždy ráda kouknu *15*
  • Kromě Codyho se mi líbil i Jean-Luc. Ale nejlepší je Kouďák! *3* *5*
    • Kouďák:D
  • Najlepsia je El a Koudak! *1*
  • Nejlepší je jean-luck *14* *14*
  • Je to dobrý seriál *3* *4*
  • Nevíte jak se menuj ta písnička co zpívá Carol v dílu "dívčí kapela" ? protoho kdo by nevěděl co je to za díl tak to je ten jak tam sou JT a Cody oblečení za holky prosím prosím neví to někdo? nikde to nemůžu najít?
  • p.petulkaa33

DotAz..........

Nevíte jestli jsou i směšné scény? plosííím já je nemůžu najít....
  • p.petulkaa33

:)

Moc krásný seriál já si ho vždycky pouštim když se nudim *1* *1*
  • klefi

..

viděla jsem všechny díly,ptže tento sitcom zboznuju a mohla bych se na nej divat fut dokola!!:D *15* *14* *14* *14*
    • babu299

7.

neviiite nekdo kde bych nasla zdarma ke shlednuti 6. a 7. radu_pls pls pls pls *9*
      • když tak tady:
        http://serialonline.eu/

ale teda povím ti, ty poslední řady skoro za nic nestojej,
        když tam není Kouďák, tak to není ono :-/
      • angie_smile

Re: 7.

ulozto.cz
        • Re: Re: 7.

Kdyžtak uloz.to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit