Přejít na výpis diskuzí

Sue Thomas: Agentka FBI

FILM 12.7.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P.S. ti smajlíci se zobrazili špatně, takhle sem je nechtěla...........takhle být neměli.........Andul
  • Skvělej seriál!! *14* *3* Neřekla bych však že je to drama, kriminální určitě.........líbí se mi ty jejich vtípky a hlášky *2* *3* *14* a láska mezi Sue a Jackem *14* *14* ..........nemám slov........perfektní!!! Škoda jen že jsou pouze 3 série. *9* *9*
  • ahoj nevítě nekdo něco o tom, jestli náhodou nemají v plánu i další serie?
  • Text Vašeho příspěvkuahoj na uložto jsou všechny serie iv češtině:-)
  • ahoj chtěla jsem se zeptat jestli nevíte nějakou stránku kde se dá tento serial shlednout .. hledala sem to na uložto ale tam je t je slovensky a já bych radši ten českej *9* *3* předem dík
  • Nevíte jak se jmenuje skladba která hraje v každém díle v 2.sérii na konci?
  • Jessica Andrews - Who I Am
  • safira26
    Tak Sue je zase zpátky!!!! *15* konečně ji dávají v televizi, takže od půl třetí nerušit! *15* *15* *2*
  • Jessica Andrews- Who i am
  • your-darling
    Sue je super... zamilovala sem si ten seriál... :)
    a chtěla sem se zeptat, jak se jmenuje ta písnička u titulků??? :) *3*
  • Re: :-):-)

    A to jsem si myslela, že Sue je jenom postava *1* *1*
  • lucka1995

    NEJ ADRESA

    http://www.cinema-world.biz/search. php?stype=a&stext=sue thomas&rowstart=30
    NAJEDTE NA TUTU ADRESU TAM MŮŽETE ZLÉHDNOU VŠECHNY DÍLY SUE THOMAS JÁ NA TO HLEDÍM FURT KDYŽ JSEM NA POČÍTAČI *1* *1*
  • lucka1995

    :-):-)

    SUE JE NEJLEPŠÍ HEREČKA KTERÁ MŮŽE NA SVĚTĚ BÝT *1* *1*
    *14*
  • marta800

    Otazka

    Chtela bych se zeptat kolik je rad Sue thomas diky moc
  • :)

    ahoj.. *3* ..Tento serial je fakt moc hezkej...Je inspirován skutečností...a to se mi moc líbí!!.. *4* ...A Jack je úžasnej...hlavně ty jeho oči...a to jak se chová ke Sue...To, co je mezi nima....je..zvláštní....Zajímal o by mě, jestli ten důvod, proč spolu nechodí.., protože jsou oba ve stejné jednotce..jestli je jedinej....Žeru ten serial uppe moc!! *14*
  • sue and jack and levi good i loveeeeee

    http://fbi-horse.blog.cz/ muj blog tak piste dystak na blog nebo na email muuj paaa *15* *14*
  • POMOC

    Nemáte prosim nahranej někdo předoslední díl? Kdyžtak napište na Andy.LoL@seznam.cz Díky *3* *3*
  • Re: super!

    awoj, chcem sa ta opytat ci nevies ako to dopadne medzi Jackom a Sue?
  • super!

    Je to skvělej seriál. Líbí se mi, že je inspirovaný skutečností. Super je taky to ,,něco", co je mezi Sue a Jackem... *14*
  • bezva

    rada se koukam na tento serial!!! je proste bezva nevim co k tomu dodat!!!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit