Přejít na výpis diskuzí

Sue Thomas: Agentka FBI

FILM 12.7.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super!

    Je to skvělej seriál. Líbí se mi, že je inspirovaný skutečností. Super je taky to ,,něco", co je mezi Sue a Jackem... *14*
    • Re: super!

      awoj, chcem sa ta opytat ci nevies ako to dopadne medzi Jackom a Sue?
  • :)

    ahoj.. *3* ..Tento serial je fakt moc hezkej...Je inspirován skutečností...a to se mi moc líbí!!.. *4* ...A Jack je úžasnej...hlavně ty jeho oči...a to jak se chová ke Sue...To, co je mezi nima....je..zvláštní....Zajímal o by mě, jestli ten důvod, proč spolu nechodí.., protože jsou oba ve stejné jednotce..jestli je jedinej....Žeru ten serial uppe moc!! *14*
  • marta800

    Otazka

    Chtela bych se zeptat kolik je rad Sue thomas diky moc
  • lucka1995

    :-):-)

    SUE JE NEJLEPŠÍ HEREČKA KTERÁ MŮŽE NA SVĚTĚ BÝT *1* *1*
    *14*
    • Re: :-):-)

      A to jsem si myslela, že Sue je jenom postava *1* *1*
  • aj ja by som si to chcela kuknut ale tiez to neviem nikde najst na ulozto mi to vôbec nevyhlada neviete kde by som to nasla ???dakujem vam
    • skus youtube
  • ahoj chtěla jsem se zeptat jestli nevíte nějakou stránku kde se dá tento serial shlednout .. hledala sem to na uložto ale tam je t je slovensky a já bych radši ten českej *9* *3* předem dík
    • Text Vašeho příspěvkuahoj na uložto jsou všechny serie iv češtině:-)
  • Ahoj mohl by jste mi někdo prosím poslat na mail všechny 3 serie? můj mail : krastynahajkova@seznam.cz
  • Skvělej seriál!! *14* *3* Neřekla bych však že je to drama, kriminální určitě.........líbí se mi ty jejich vtípky a hlášky *2* *3* *14* a láska mezi Sue a Jackem *14* *14* ..........nemám slov........perfektní!!! Škoda jen že jsou pouze 3 série. *9* *9*
    • P.S. ti smajlíci se zobrazili špatně, takhle sem je nechtěla...........takhle být neměli.........Andul
  • Nevíte jak se jmenuje skladba která hraje v každém díle v 2.sérii na konci?
  • skoro celá prvá séria je na youtube ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit