Přejít na výpis diskuzí

Sue Thomas: Agentka FBI

FILM 12.7.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten serial je skvelej *14* ale nasla sem na shlednuti jen par dilu *13* hledala sem snad vsude *9* . Nevite kde bych je nasla ? klidne i ke stazeni
  • Ahoj mám z ulož to stažené všechny tři řady v češtině *15* *2*
    • a ako si to tam napisala lebo mne to vôbec nevyhladalo na ulozto dakujem ti za odpoved
    • Já jsem na uložto hledala, a nejsou tam .... bylo by možné je od Vás nějak získat? Děkuji
    • Jak jsi je na ulož to našla? Nikde je nemůžu najít.
    • Ahoj mohla bych taky poprosit o poslani tech dilu nikde to nemuzu najit kdyztak muj email je Tess1999@post.cz predem moc dekuju :)
    • Ahoj, myslis že by si mi je mohla poslat? E-mail y.nausova@seznam.cz
      Děkuji moc, všude to hledam a nemůžu najít, moc by si mi pomohla :)
      • ahoj mohla bych poprosit o vložení dílů na uložto Rošťák Billy a Uprchlík? Nikde je v češtině nemůžu najít. Děkuju *4*
  • Skvělej seriál!! *14* *3* Neřekla bych však že je to drama, kriminální určitě.........líbí se mi ty jejich vtípky a hlášky *2* *3* *14* a láska mezi Sue a Jackem *14* *14* ..........nemám slov........perfektní!!! Škoda jen že jsou pouze 3 série. *9* *9*
    • P.S. ti smajlíci se zobrazili špatně, takhle sem je nechtěla...........takhle být neměli.........Andul
  • ahoj nevítě nekdo něco o tom, jestli náhodou nemají v plánu i další serie?
  • ahoj chtěla jsem se zeptat jestli nevíte nějakou stránku kde se dá tento serial shlednout .. hledala sem to na uložto ale tam je t je slovensky a já bych radši ten českej *9* *3* předem dík
    • Text Vašeho příspěvkuahoj na uložto jsou všechny serie iv češtině:-)
  • Nevíte jak se jmenuje skladba která hraje v každém díle v 2.sérii na konci?
  • safira26
    Tak Sue je zase zpátky!!!! *15* konečně ji dávají v televizi, takže od půl třetí nerušit! *15* *15* *2*
  • your-darling
    Sue je super... zamilovala sem si ten seriál... :)
    a chtěla sem se zeptat, jak se jmenuje ta písnička u titulků??? :) *3*
    • Jessica Andrews - Who I Am
    • Jessica Andrews- Who i am
  • lucka1995

    NEJ ADRESA

    http://www.cinema-world.biz/search. php?stype=a&stext=sue thomas&rowstart=30
    NAJEDTE NA TUTU ADRESU TAM MŮŽETE ZLÉHDNOU VŠECHNY DÍLY SUE THOMAS JÁ NA TO HLEDÍM FURT KDYŽ JSEM NA POČÍTAČI *1* *1*
  • lucka1995

    :-):-)

    SUE JE NEJLEPŠÍ HEREČKA KTERÁ MŮŽE NA SVĚTĚ BÝT *1* *1*
    *14*
    • Re: :-):-)

      A to jsem si myslela, že Sue je jenom postava *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit