Přejít na výpis diskuzí

Super drbna

FILM 25.3.2008 
373 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gg

    ahoj, nevíte někdo, kdy budou dávat 3. sérii i u nás??? *7*
    • Re: gg

      Čus nevíte někdo, jestli se Eva vytratila konečně úplně, už mě tam dosti točila..Diky
    • adra

      Re: gg

      Až ji nadabují ... ale nečekám že to bude brzo=((
    • pettra2

      Re: gg

      Ptala,jsem se už jsednou na jedný stránce a tam mi odpověděli,že asi tak za dva roky nebo za rok,protože jí dávaj v Americe
  • n

    nevíte někdo,kdo hraje scotta?pls *4*
    • gabi5111

      Re: n

      Chris Riggi *4*
  • Pls

    pls nevíte někdo kde stáhnu druhou řadu česky?? nechci online..
    • gabi5111

      Re: Pls

      už bola u vas cela druha seria? tipujem, že nie tak to ani na stiahnutie česky nenájdeš...
      • Re: Re: Pls

        v Čechách sa práve druhá seria vysiela !!! :D
        • gabi5111

          Re: Re: Re: Pls

          Ja viem, že sa vysiela ale ešte celá nebola tak hu ani celú po česky nenájde...
  • 3.

    kde sledovat online 3.sérii s českýma titulkama?? *3*
    • gabi5111

      Re: 3.

      iserialy.sk
  • pettra2

    Prosím

    Ahoj,máte staženou první řadu GG ? Já jí mám jenom do 12 dílu a nikde jí nemůžu najít do konce prosím poraďte kde to stáhnout děkuju *3*
    • Re: Prosím

      jo mám..česky.. *4* většinu mám z ulozto.cz nebo z quickshare.cz
  • RE:gossip girl

    mam taky nejradši Jenny *14*
  • Gossip Girl

    je to moc bezva seriál .. dávaj to kazdou sobotu a nedeli na prime cool od čtvrt na 1 ... koho mate nejradsi?ja jenny
    • veronica.m.

      Re: Gossip Girl

      ja mam rada serenu takova rebelka !!! a urcite blair ten jeji styl ,celenky !!!! obe dve jsou bozi !!! :D *14* *14* *14* *14* a taky jenny nemam rada teda 1-2.serie bylo ok .. takova poslusna tatinkova holcicka!! ale ve 3. strasna devka a coura sorry ze to tak rikam!!! a pro nektere ja ji nezavidim !!! ok?? *7*
    • gabi5111

      Re: Gossip Girl

      Serena
      PS: Jenny neznášam ale ako postavu v seriály nie herečku aby nahodou zas niekto nezačal do mna hubovať...
  • veronica.m.

    nudda

    ahoj vsichni... tedka me moc gg nebavi.. proste to jde s ni z kopce .. nejlepsi stejne byla 1. a 2. serie !!! tedka je to nudda .. proste me bavilo jak chodili na stredni, blair byla kralovny , blair a chuck ... serena a nate - resili jejich aferku !!! tedka je to skoro o nicem jen o dospelem svete !!! proste je to nuda !!!! *5*
    • veronica.m.

      Re: nudda

      jj to taky doufam ze se to zlepsi... snad rika se ze tedka to ma byt zase nejaka zapletka tak doufam !!! kezz by!!! *8*
      • gabi5111

        Re: Re: nudda

        šak už to ide pondelok už ide Jenny po Natovi a Už sa blíži rozchod Chuck and Blair *1*
    • gabi5111

      Re: nudda

      Ale tak hádam to bude časom lepšie ale mna to baví stále :D
  • fanmileycyrus

    GG

    kdybych mohla dát páry dohromady bylo by to takhle.
    serina a dan
    jenny a erick
    chuck a blair
    nate a vanessa
    všem by takhle slušelo
    *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: GG

      jj..takhle by to bylo nejlepší :)
    • gabi5111

      Re: GG

      Súhlasím len s Jenny + Eric a Chuck + Blair inak by som dala Serena + Nate a Vanessa + Dann *1*
  • SERENA

    Takže...koukla jsem jenom na začátek, ale už by mě zajímalo jestli bylo odhaleno kde byla Serena a kdo je tajemná drbna *7* *3*
    • Re: SERENA

      Serena byla ve švýcarsku na internátní škole, odjela bez rozloučení, protože se vyspala s Natem a potom nabídla drogy klukovy, kterej se předávkuje a zemře.Serena si to brala za vinu a radši utekla..když se vrátila, myslela že je to za ní, ale přijela ji navštivit kamarádka, která měla natočený video jak serena nabídla ten koks..pak ji vidírá a nakonec to dobře dopadne. Super drbna v seriálu neukáže, ale namlouvá ji Kristen Bell (Veronica Mars)
      • Re: Re: SERENA

        ok..akorát než se mi někdo z vás rozhodl odepsat, tak já jsem se dostala až k tomu jak Chucka opustí jeho matka - opět *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší