Přejít na výpis diskuzí

Super náhradník

FILM 4.3.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Božííínku

    Heyy..ten film je božíí a chtěla bych ho vidět znovu jenže ho nemůžu nikde sehnat chjooo *9*
    • Re: Božííínku

      Ja vim kde to cely je na wwww.kinotip.cz pak si tam zadas super náhradník a melo by to tam byt *3*
    • avril3

      Re: Božííínku

      já vím kde ho sehnat je to na stránce www.arara.cz je to česky *3* taky si ho chcu koupit.
    • Re: Božííínku

      Je fakt boží *14* *14* A hraje 15.2. na nově
  • domik.s

    Perfekt

    Hej já ten film úplně miluju..ae mají tam měnší chybičkuv průběhu filmu se docela viditelně ění vlasy Duka *15* je docela vtipný večer je má krátký a ráno zase delší *3*
  • amandamiley

    amandamiley

    najlepsi film na svete sem nim uuuuuplne posedla *4*
  • zuzka51100

    ooooo

    bozeee toto je skvely film.....Tatum je tam uzastny,zjedla by som ho *14* *14*
  • makulli

    best

    Nejlepší filmík na světě *14*
  • Besssst

    Toe upe super film!!! Taky se asi přestrojim za bratra xD *1* *1* *1*
    No já se du zas koukat *14* ...Super fííííílmeček *3* *14*
  • suppppppppper

    Tak tenhle film je uplně božíííííí,supééééééé
  • :D

    Tak jako já tady ty romantický o ničem komedie moc nemusím, ale tenhle film je vážně boží...můžu se na něj koukat pořád dokola...fakt dokonalý *1* (akorát prohlášení, že je to podle Shakespearovy hry Večer tříkrálový je trochu odvážný *15* *13* *3* )
    • Re: :D

      jono romantický komedie taky nemám v lasce,ale tohle je neco uplne jineho,ze...fakt boží!
  • mazeccc

    TYY jo ten film je fakt super . akorát je škoda že ten nepravej Sebastian není pravej *9* *9* *9* *3*
    • všem

      film DANCE 2 je fakt mrte a taky film super náhraník a nej je dube proste jedniška.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • :)

    Ten film to je rpsotě mazec! *14* Super že tam hraje amanda bynes pač to je nej herečkaa!!! *14* Mno prostě boží film *15* kdybyste chtěli pokecat na icku na pištéééé 422-813-549 *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit