Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aneb: Takhle to dopadá když on miluje jeho a on nenávidí všechny...
  • Je to hezkej film ale ten konec...Hmm fakt jsem si myslela že ti dva zůstanou spolu, že se budou líbat nebo tak něco...
    Místo toho, oba umřely!!!!!!!! Asi to je ten důvod proč vždycky když se na ten film dívám, vypnu to asi tak 15 min. před koncem...♥
    Zajímavost: všimly jste si toho že Johnny a Helena už spolu natočily celkem
    dost filmů a žádnej s toho nebily milostný role...to je škoda protože
    by byly spolu VÁÁÁÁÁŽANĚ roztomilí ♥ !!!!!!! :)
  • ten film ušel doe dobry ale ten konec..... ale johny... krása. na muj vkus moc krve bylo to............. SUPER
    *3*
  • Film je prostě nádherný.. Děj, hudba, prostředí, kostýmy, výběr herců, štáb... prostě všechno. Nebudu to tady všechno vypisovat, to za mě udělali jiní. Jediná věc, která mě trošku mrzí, je ta nedořešená věc s Johannou a Anthonym. Poslední věc byla, že Anthony zmizel hledat odvoz a Johannu málem zabil její vlastní otec. Mohla by tam přibýt scéna, alespoň, černý kočár s Johannou a Anthonym jak odjíždí z Londýna. Žádná milostná scéna, pouze toto. Ale to je opravdu to jediné :)
  • zuzik-depp
    Byl to ten nejkrásnější film na světě, ale ten konec...... Nejlepší by bylo, kdyby Sweeney zůstal s Nellie *14* Když jsem ten film viděla, tak jsem nevěřila svým očím! Jak někdo mohl natočit, co natočit, sepsat a vymyslet, tak krásný muzikál? *14* "IN LOVE", fakt..... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Johnny tam byl tak sladkej *14* !!!!!! Ještě k tomu Helena *1* !!!!!! Krásně zpívali, byla jsem z toho tak unešená, že si je zpívám doteď a film jsem viděla asi před půl rokem..... Písničky jsou skvělé! *14* Film bych hodnotila.......
    Kostýmy: 100%
    Zpěv: 100%
    Režie: 100%
    Hudba: 100%
    Obsazení: 100%
    Celkové hodnocení: 100% *3* *3* *3* *3*
  • Nejlepší film co jsem kdy videla uplne nej musim si ho porad poustet fakt COOL. Tim Burton režíruje vždy jen ty nej filmy!!!!
  • thepetrinka

    Alan a Johnny to vážně umějí

    Musím uznat že by mě nikdy nenapadlo že Johnny a Alan umějí zpívat a to přitom zpívají táák nádherně.... ale i všichni ostatní herci měli skvělý výkon a celově je to (i když je to poněkud dost velkej krvák) můj totálně nejobl film.... *1*
  • kdo?

    Ahojky, mam takový dotaz, nevíte plsky, kdo hrál Lucy? *4*
    • wendy92

      Re: kdo?

      co takhle se podívat do sekce: "hrají"... *1* Jayne Wisener
      • zuzik-depp
        Ta hrála Johannu... *3*
  • ghghgfhgf

    NÁDHERA!!!*14* Když jsem se na to podívala, neměla jsem slov!! Johnny válí. *14* *1*
  • Alan Rickman

    chci se zeptat v tom filmu to doopravdy zpíva Alan rcikman no trošku co tma zpíva?:Dnejlepší herec *14*
    • thepetrinka

      Re: Alan Rickman

      Tos nepoznala jeho krásnej hlas? Samo že to zpíval on, kdo jinej... *1*
    • Re: Alan Rickman

      jo zpival *4* zpival tam treba to pretty women s johnnym *4* *3* *14* *14* *3* *4*
      • zuzik-depp
        Good píseň: Pretty woman
        Alan: ........... I think a shave.
        Johnny: The closest I ever gave. :D :D
        Alan: You´re in a merry mood today, Mr. Todd?
        Johnny: Tis your delight, sir, catching fire from one man to the next.
        .......................................................................
        Skvělá písnička!!!!!!!!! Miluju to Johnnyho pískání :D
        • Já taky...i když pískat neumím...ale miluju to
    • wendy92

      Re: Alan Rickman

      Samozřejmě *4* Všichni herci co zpívali zpívali oni sami *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit