Přejít na výpis diskuzí

Tajemné okno

FILM 4.3.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JE TO trapne ze tam len spi a spi,ne *6*
  • FUUUUUUUJ nudni film *6*
  • antidicaprio

    super

    ten fim mě dostal..to i přes skutečnost, že tam hraje muj idol.Celkově zkvělé ,už ten nápad je super.Navíc,tu chatu bych chtěla XD
  • jackie28

    secret window

    úplně úžasnej film,skvělej je tam Johnny jako Mort Rainey,kterej má vždy originální a cool hlášky např.:obejdi třeba dva,šmíráku, atd...konec překvapivý,netušila jsem že to takhle dopadne *1* ale neva,přesto pecka *3*
  • agnes1111

    Krása

    Přidávám se k ostatním, je to nádherný film s úžasnou zápletkou a to vše podtrhuje Johnny Depp
  • -keemii-

    *

    tohle je výbornej film .. ted sem si pucila knizku .. menuje se podobne myslim tajemne okno v tajemne zahrade od Stephna Kinga .. je skvelej napsal i zelenou míly tk doufam ze to bude odpovídat tomu filmovymu zpracování.. doporucuju :)
  • brooklin

    Tajemné okno

    Je to vážně super film :-) A ten konec... Ty jo.... To sem nečekala :-D *1* Johnny super!!! *14* *14*
  • Ahoj

    Tenhle film jsem chtěla strašně moc vidět, a když jsem ho viděla, koukla jsem se na něj ještě dvakrá... *4* Moc se mi líbí, jak Johnny Depp stvárnil postavu Morta... Je to super film!
  • ywettelove

    Super!!!!

    tenhle film je úplně úžasnej...ted když sem to konečně sehnala na dvd tak si to pouštím skoro každej den...a Johnny je v tomhle filmu úplně božííí..ostatně jako obvykle... *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Super!!!!

      tak to jsi jako já *1* *3* já si ten filmík tak¨é pouštím skoro každý den,pro mě je to strašně peckovej film a snad i nejlepší s Johnnym Deppem *4* jasně líbí se mi spoustu jeho filmů,ale tajemný okno je pro mě nej... *1*
  • zuzacek

    Ďábelská kombinace

    Film je naprosto úžasný! A ta kombinace
    Stephen King a Johnny Depp, nádhera!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit