Přejít na výpis diskuzí

Tančím abych žil

FILM 4.3.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supeeer film!! mooc me to bavilo..taky:mám nejradši filmy s hip hopem pac ho sama tančím..ae baví me filmy i s jiným tanečním! kráása *14*
  • unodrei

    sice....

    zkoukla sem filmik musim sice rict ze zacatek me vubec neak nezaujal ale postupem filmu sem u toho jaksi vydržela až do konce. Možná by tam mohlo byt vic toho tance, mám ráda filmy s hip hopem a tancovanim at uz jakymkoliv ale tady toho bylo pomalo a to zaverecny tancovani tu nezajimavost aspon trochu vyvazilo musim rict ze film to byl sice peknej ale chybelo tomu trochu neco ........ mam pocit :-/
  • unodrei

    asi

    asi je myslite tuhle pisnicku ne? Can't Take That Away From Me
    a nebo tuhle:Kem - Fascination
    a nebo tuto: Sean Biggs - Never Gonna Get It
  • unodrei

    upe bozi

    čawky miluju tyhle filmy kery se tykaj sportu a tance, sou t ty nejlepsi filmy vubec ♥
  • ?

    nevíte jak se jmenuje ta herečka co hraje tu blondynu co umi dobre tancovat ? *7*
    • Re: ?

      koukni se do "Hraji" menuje se Morgan v tom filmu
  • terullka00

    písnička

    ahojky nevíte jak se jmenuje písnička která je na konci filmu? *7*
    • unodrei

      Re: písnička

      buď Jae Millz- I like that
      a nebo myslis Bone Thugs 'N' Harmony - Take The Lead (Wanna Ride)
  • ahoj

    čau lidi tenhle film je fakt super miluju všechny takovýhle filmy hudební a taneční. jako je high school musical, Let´s dance, ledové ostří, honey a jim podobné *14*
    • mrs.bajunecqa

      Re: ahoj

      já taky :D
    • Re: ahoj

      JJ tanecni a hudebni filmy jsou nej:):)):)a tenhle by opravdu supeee:):):)
    • Re: ahoj

      Jj tyhle filmy jsou uplne nej:):):):):):):)Miluju je!!!:):):)
  • senza

    ahojte lidicky, to jsem vazne prvni ktara se sem dostala? kdyby tady nahodou nekdo zavital.... napiste mi jak si tenhle filmecek mozu stahnout! je naslapanej... vazne moc dobrej... ahoj *3*
    • Re: senza

      skus http://www.ulozto.cz/ napis tam nazev filmu a uz te to navede *3*
    • Re: senza

      tag to fakt nwm *7*...ae mam ho doma, tage kdybys po něm fakt toužila, tag bych ti ho mohla vysmahnout *16*...se dyžtag ozvy na mejl, nebo web- kmina.blog.cz
    • Re: senza

      Ahoj,tenhle filmík jsem sice taky viděla,ale měla jsem tu možnost dostat se k němu přes známýho...ale je fakt že je to pecky filmík!!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit