Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzanka12

    Božíí

    Ten FiLm uPáá ŽeRůů SeM sChOpNá Se Na NěJ dÍwAt 3× zA Den *14* a EriC DiLl jE UpA nÁdHerNeJ..!! NeMam SlOw♥ *14*
  • love!!

    jj ten filmíík je bestoovníí!!! muzu se na nej divat furt dokola a neomrzi me!!! nejlepsi je eriiiicek ten je upe bozi *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jj

    prosim jak se jmenuje scooter normálně ??
    • Re: jj

      Ben Romans *16*
    • andelicek54

      Re: jj

      scooter se normálně jmenuje Ben Romans *4*
  • Ritchie (Erick Dill) je ten největší fešák. je božíííí... hlavně jak tam zpívá v tom sklepě... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • je to moc pěkný film *3* *3*
  • me se libi dva mason a ritchie je nej. hezci proste bomba visco furt tam posloucham tu pisnicku fak super mohli udelat druhej film fakt bomba ja jsem jeho fanousek *14*
  • Je to super film :) mohli by natočit ještě jeden, myslim si že nejsem jediná kdo by s tym souhlasil *3*
  • ...

    je někdo místo Erica Dilla v kapele ??
    • Re: ...

      jj je tam Kyle Patrick upe hnusák bléééééééééé x( nechápu proč eric odcházel ale je fakt že teď má mnohem hezčí hudbu
    • Re: ...

      ne
  • nej

    je to upe nej filmik kterej jsem videla za posledni mesic..nej je eric dill *14* *14*
    • Re: nej

      jo vypada bozsky a Joey taky *14* *14* *14* *14*
  • mamikalka

    super

    tohle je suuuuuuuuuuper film a ti kluci ti jsou fact goot *14* *14* *14* *1* *1* *14*
    • mamikalka

      Re: super

      joooooooooo to je nej film a ty holky jsou fact praštěný *3*
  • *14* ten film je boží jediný- je to že jsem celej ten koncert čekala aby si daly pusu (Davon a Ritchy) a ono nic škoda že neni 2. díl *14* *4* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit