Přejít na výpis diskuzí

Dívčí parta

FILM 18.2.2009 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LOVING

    Já mám nejradši Aliciu .... ale jinak všecky !! *14* *14* *14* Levovi nevezmou sebou tygry a medvědy ... BOJIM ..... čau rodiče mi otobě řekli všechno hm ti mý otobě nemluví *1* *1*ale moje neeeeej BOŽE CLAIRE vYLEKALAS MĚ,NESMÍŠ SE K LIDEM TAJK PLÍŽIT *14*
  • lady..amie

    Blog

    Ahojky lidički..CliQue je můj nej film a mám blog www.clique-film.blog.cz..jsou tam fotky ze zákulisí, a z natáčení The Clique.Tayk pár photoshootů..hledala jsem to hrozně dlouho,ale The CLique je můj nejoblíběnější film i knížka.Tak se koukněte *1*
  • ¨sarinka

    ahojky lidicky prosim nevite jak jse jmenuji ty songy z toho filmiku jesti jo prisím napis te mi je na muj email budu vam za to vdecnaa muj email je:saruskkkaa@seznam.cz dikyy
  • wendy92

    DP

    Skvělej film:) Pěknje pohled do světa rozmazlených boháčů:o)
  • Asi před 2 lety se uvažovalo o natočení Dívčí party 2. Ale vybraly na to holky, které si byly podobné jako vejce vejci. Byly ošklivé, všechny hnědovlasé a neměly ani prsa. Takže to bylo zamítnuto a rzhodnuto, že DP 2 nikdy nebud.
    • Tento film je úplně boží!!! *14*
  • Božíí

    Já ten film viděla jen jedno,ale sem dotoho blázen užasnej jěště k tomu jsou tak oěkně oblečený dobřer rozmazlený a spousta dobrejch hlášek *14*
    • Re: Božíí

      no to jo prej Haló, mám jen jednu náušnici, vypadám jak Johnny Depp XD
  • KDE?!

    Ahojky všeci!!!Miluju všechny knížky Dívčí party a strašně si přeju vidět ten film , ale nikde na netu ho nemůžu najít.Chtěla bych ale aby tam byl dobrej zvuk bo u všech co jsem zatím našla maj ten zvuk opožděně....PLS posílejte odkazy na můj mail lolipop-lizatko@seznam.cz....Díky předem moc!!! *3* *14* *14*
    • Re: KDE?!

      ae musis mi na mail poslat svuj mail...
    • Re: KDE?!

      já ti ten film zkusim poslat pres email..chces??
  • lady..amie

    SpoluAdmin!

    Ahojky,kdo má rád Dívíčí Partu,a umí trošku s blogem.Koukněte se na clique-film.blog.cz a zapište se do spoluadmina *14* *14* .Budu moc ráda *14* ..Dííky *1*
  • adrus_a

    Miluju ten film!

    Já ten film miluju...pouštím si ho na netu pořád dokola *1* strašně se mi líbí! Hlavně Massie, ta e úplně nejlepší Chtěla bych být jako ona v tom filmu. A tak strašně dobře se oblékají..no není divu, Módní policie no *14*
    • Re: Miluju ten film!

      Ahojky hele dala bys mi odkaz pls kde si to pouštíš...napiš mi ho pls na blog: www.jajisssek055.blog.cz ptž to nemůžu nikde najít...kuju moc *4*
    • tisdalina

      Re: Miluju ten film!

      přesně dje mi mejl pošlu ti dívřčí partu na mejl mám ju stáhnutou a sleduju pořád dokola obdivuju mass a taky bych chtěla být jak ona já vím je to ulet ale s kámoškama si zakládáme něco jako modní policii já jsem mass :D jinak miluju jejich hlášky : lůzr lůzr dabl lůzr nic neříkej chápu jasno ve všem mám :**
      (loser loser double loser mám to napsaný tak jak se to čte) :**
      The clique foreWeR
      • mrs.bajunecqa

        Re: Re: Miluju ten film!

        jooo určo ste jako Mess a ostatní =D všemi oblíbený holky rozmazlený bohatý a co chodí na soukromou školu pro holky =D a co se skvěle oblíkaj těma nejdražšíma značkama a furt nosí podpatky =D
        • Mi takový jsem.. akorát.. že nechodíme na Dívčí Soukromou Školu... a musíme se ve škole přezouvat..!
  • Film právě stahuju, četla jsem, je úúúžasný *3* Bod
    Souhlas, souhlas a souhlas
    Nejvíc se mi líbí massieniny hlášky jako: M: Claire, nejsi řízek? C: Ne. M: Tak proč jsi celá obalená?!
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit