Přejít na výpis diskuzí

Hvězdy nám nepřály

FILM 14.4.2014 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Právě jsem ten film dokoukala a taky jsem vyplítvala asi dvě balení kapesníčků. Je to ten nejromantičtější film co jsem kdy viděla. Je tam všechno dojetí, láska, smích. Snad každý si tento film zamiluje.
  • Hvězdy jsou krásný film, kdo jste ho ještě neviděli, pusťte si ho v originále anglicky, s titulkama. Dabing jsem sice neslyšela, ale když jsem viděla Now is good s titulkama, tak to bylo lepší než v dabingu. A u Hvězd by to bylo určitě to samé. I když někdo nemá rád čtení titulků, to chápu. *4*
  • DivergentNephilimTFIOS
    Tak to je po dlouhé době něco neuvěřitelného. Ten film zbožňuju. Jako první jsem viděla film, dřív než knihu, kterou právě teď dočítám. Film byl vtipný. Líbil se mi. Obsazení bylo skvělé. A kdo by se nezamiloval do milovníka metafor, Augusta Waterse? Nikdo. Ve filmu hrál na jedničku. Hodně hlášek z knihy, se objevilo ve filmu. Tedy, myslím, že jech bylo neuvěřitelně moc. Shailene je výborná herečka, takže bylo jasné, že zahraje Hazle Grace na jedničku, a taky to tak bylo. Film byl krásný, ani jsem to tak neočekávala. Taky došlo ke slzám. Konec mě vážně zarazil. Nečekala jsem to. Život ale není továrna na splněná přání. Není.
    John Green je neuvěřitelný. Napsal tak vtipnou, dojemnou, smutnou knihu kterou vypráví dívka. Neuvěřitelné. Miluju ten film i knihu. Nevím, ale nemůžu říct, že je film lepší, nebo že je lepší kniha. Jasně, že kniha by měla, je vždy na prvním místě, ale tohle bylo tak vyrovnané, že nevím. 100% / 100%
    Hvězdy Nám Nepřály patří k mé neoblíbenější knize, která teď patří na první místo mé knihovničky. :)
    Dokonalé, a vyborný výkon!!!!!!
  • Neuvěřitelný film hned jsem se do něho zamilovala akorát ,bych chtěla vidět 2díl,ale ten nikdy nebude...Ten film my změnil ''doslova'' myšlenky.Dokážu na ten film koukat pořád dokola a nikdy neomrzí ;) Doporučuji se povídat já jsem na to koukala na zkouknito.cz a je to tam v českém znění i v anglickém s českýma titulkama víc se mi ,ale líbí s titulkama ,protože češi vážně dabovat neumí tím nechci tady říkat ,že všichni jsou hrozny ,ale mohli to aspon napodobit tomu hlasu jak to říkala ona...:) Neviděla jsem Now is good ,ale právě na to koukám na youtube. Ale strašně bych chtěla knížku hvězdy nám nepřály.
    • Taky chci knihu. Na NOE IS GOOD se můžeš kouknout, ale ten se mi nelíbí. Taky chci 2.díl, ale opravdu asi nebude. Ale možná vím jak by to mohlo pokračovat......ale to si nechám pro sebe.
  • Nádherný...Nemám slov.
  • Předpokládám, žes to stáhnul na netu, já to ještě neviděla, čekám na titulky napevno.Mojí jedničkou je Now is good - Teď a tady, četla jsem i knížku. Hvězdy nám nepřály zatím jen knížku, ale film bude určitě taky dobrý jako knížka. V Praze za lístek do kina, chtějí 170 korun, kde na něj vzít a nekrást *16* *10*
    • no on to napsal pro svojí dceru který bylo dvanáct umřela na rakovinu udělal to tak co by mohla zažít :(
  • Tak, tak. Hvězdy nám nepřály má pestřejší děj, je to vzorová červená knihovna, není míněno pejorativně!! a sympatickou dvojici milenců, hlavně Shailene Woodley. Now is good je dospělejší film pro fajnšmekry, má nepřekonatelný soundtrack, Ellie Goulding,M83,Lana Del Rey i Original score a jako bonus Dakotu Fanning. Ani s jedním filmem není možné šlápnout vedle *4* *14* Na HNN do kina nejdu, ale DVD je u mne jisté. NiG bych taky rád, ale na DVD není, škoda, velká škoda.
  • Hvězdy nám nepřály se bude víc líbit těm, co mají rádi romantické filmy. Now is good se bude líbit víc těm, co čekají větší realitu, protože je uvěřitelnější. Já miluju oba, fakt nevím, který víc.Now is good má trochu lepší hudbu.
  • Před rokem jsem viděl film, jmenoval se ,,Now is good,, Docela mně zasáhnul. Od té doby se pídím po podobných filmech. Zatím mně žádný nezklamal, i když kvalit ,,Now is good,, nedosahují. Výborný je taky ,,Je to i můj život,, Líbila se mi i Dlouhá cesta, Neklid, Cake Eaters, 50 na 50,teď jsem dostal tip na film Keith. A bude mně zajímat i tenhle ,,Hvězdy nám nepřály,, Now is good má i svůj videoklip od Ellie Goulding. Doporučuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit