Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lynette

    Rozhovor Hanse Mathesona k fimu z roku 2008

    Herec Hans Matheson o své hlavní a doposud nejvýraznější roli doktora Juryho Živaga, kterého ztvárnil v dvoudílném televizním filmu Doktor Živago z roku 2002... (tento rozhovor pochází z dokumentu "The Story of the Costume Drama"; r.2008);

    ,,Má oblíbená scéna s Keirou (ve filmu Lara) je, když se vrátím z války a znovu se setkáme. Katja říká, aby mi ostříhala vlasy a já si pomyslel proč ne. O to víc smutnější bude vztah mezi postavami která se milují."

    Hans o scéně (Lara omývala Juryho ve vaně), kde jeho herecká kolegyně Keira Knightley nečekaně zaimprovizovala a vlezla si k němu do vany...


    ,,Myslím, že si říkala: "Bože, Hansi, právě teď vypadáš tak úžasně. V té vaně musí k něčemu dojít, je jedno k čemu."

    ,,A pak se to stalo, skrze pocity. Na herectví je pěkná právě ta výzva, abyste něco udělali i když to bude neohrabané. A Jury Živago si to užil. Proč ne, je to Keira Knightley!"
  • lynette

    Zábavný dokument

    Milovníci hostorických kostýmních dramat si jistě pošmáknou. Mnoho ukázek z různých dobových dramat, ale ještě více zajímavější mi přišlo poslouchat mnohdy vtipné komentáře a rozhovory s producenty, s filmovými výrobci, se scénáristy,s herci a herečkami a jejich zážitky a postřehy z natáčení, nečekané problémy během filmování či humorné situace, kdy došlo na improvizování atd. Prostě nahlédnete komplet za oponu filmového průmyslu.
    • lynette

      Re: Zábavný dokument

      Hodnotím 10 / 10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit