Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdoje dddddddd....
  • miluju ten film *14*
    • Těžko
      • Souhlasíím *6*
  • nejlepší film na světě
    • Viete je to najlepší film spolu s the vampire diaries ale newiem či spolu este niekedy niečo natocia spolu teda bella a edward lebo kiki tak ja volám kristen ho podviedla a strašne má nahnevala takže tak to newiem či prežijú premiéru nie to este ďalšiu cast takže tak:-):'(:'(:-(:-(
  • HI
    *4*
  • Silvinka596
    nejlepsi film miluju edwarda a jacoba a mala renesme je roztomila a bella jako upirka tak to je drsny *4* *4* *3* *3* *3* *3*
  • http://www.youtube.com/watch?v=5xOSoONDpY4
    *3*
  • vrtulka
    Já to vzdávám. Pořád se snažím přidat sem fotky (již před týdnem jsem je nahrávala na server) a nic. A teď se tu objeví od jiné uživatelky. Pořád od té samé (nic proti ní) a moje neprojdou. Nechápu to *16*
    • tohle se stává podle mě všem a často... Taky mě to dokáže naštvat... Myslela jsem, že když změnili vzhled stránky, tak jí kompletně vylepší a tohle docela nevychytali... Myslim, že škodí jenom sobě, protože já už jsem se na nějaký přidávání fotek úplně vykašlala, ať si s tím láme hlavu někdo jiný :D :D
  • je to tady lidi

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JWIE0WcL2CU
  • jeden z nejoblíbenějších filmů a ještě nešel do kin... to mě celkem rozesmalo... *16*
    • A ty si pícháš co prosím tě? Nechceš mi poradit kde ten matrš kupuješ že bych si dal taky ... nějakej chytrej ne? i když je to hodně oblíbený film tak když nestíhají tak nestíhají. A nevím co tu melete za blbosti že stmívání je nejlepší když nejlepší je Harry Potter .... koneckonců pokud srovnáme Pottera a stmívání kolik vydělalo v kinech tak

      Harry Potter a Relikvie smrti – část 2: 1,328 miliardy dolarů

      Stmívání - Rozbřesk, 1. část: 652 milionů dolarů

      jedenkrát víc lidí si zajde raději na Harryho Pottera .... tak tu nemelte...
      • Je to věc názoru a vkusu. Když se ti stmívání nelíbí a raději se podíváš na Harryho Pottera tak prosím...s tím nic nenaděláme a celkově je nám to jedno. My opravdoví fanoušci budeme mít vždy Stmívání na 1.místě co se týče oblíbenosti a přes to nejede prostě vlak! Takže tvoje řeči jsou trošku mimo mísu.... každému fanouškovi je jedno kolik Stmívání vydělalo oproti ostatním filmům, protože jak říkám na 1.místě bude vždy a u většiny lidí se názor nezmění, protože Stmívání opravdu dokáže fanoušky pohltit a je těžké si tento film opravdu neoblíbit až to není zdravé *1*
      • Silvinka596
        jo tak to tezko lepsi je stmivani vole *16*
      • Jeeee.... Co to seš za trubkuu..?:D vždyť je to přece věc názoru každého člověka...a né celkový pohled diváků...
      • myslím tím kolik vydělalo za rok 2011 kdy přišli do kin .... a to je kur****y velkej rozdíl ...
  • Ahoj, nevíte náhodou, jestli nebude nějaká další ukázka z BD 2? Díky *4*
    • No co jsem někde četla, tak další video (spíš už trailer) až po prázdninách *9* Podle mě si teď budou hodně hlídat, aby nic neuniklo. Poslední díl, poslední film, budou napínat *3*
      • To je škoda, těšila jsem se na nějakou tu ukázku... No nic, budu to muset vydržet *4* Děkuju *3*
        • *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit