Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Twilight Saga:Breaking Dawn Part 2 Summary | Synopsis jestli poznáte kdo hraje reenesme *3* *3*
  • Jacob and Renesmee beginnings(fanmade)
  • Garret je nejlepší...naprosto úžasnej...♥ ještě někdo, kdo se mnou souhlasí???
    • Já souhlasit musím. Ten herec ho dost dobře zahrál. Spokojenost *3*
  • Hi,Twilight 2008 není vyjmečný dějem, ale zpracováním,jak režisérské famozní Catherine Hardwicke,tak kamerou,místem natáčení,kde se pod mlžným oparem nachází jen pět barev,je vskutku uníkátní. *16*
    New moon 1-.
    Eclipse 3-.
    Breaking dawn, part 1. 2-.No a závěr? Akce dobrá,ale představte si,že by tam zemřeli všichni.Odchod z kina by byl NEPOPSATELNY.

    *6*
  • Že se do ní zamiloval je dost jednoduše řečeno.
    Prakticky to znamená, že jí nikdy nedokáže odepřít nic, co by chtěla. Bude tím koho potřebuje - bratrem, přítelem, ochráncem.
    Hlavně jí může říct, že je vlkodlak. Staří Quileute si mysleli, že se otiskují, aby byli schopni splodit mocnější vlky.

    Až Renesmee vyroste, tak ji opravdu bude milovat jako ženu, ale dokud je dítě, tak takhle Jacob vůbec neuvažuje. *2*
    • kiss.miss
      aha dík za vysvětlení.... já původně myslela že to znamená že si jí vybral jako družku tak sem moc vedle nebyla ne :-):-D
  • twiligh je super
    *3*
  • přítel došel s tím že už v kinech dávaj další díl... tak sem na něj koukala jak na pako on si stál teda za svém až pak sem mu řekla že to není rozbřesk,ale underworld *15* slyšel v radiu o upírech a vlkodlacích a udělal chaos... *15*
  • Pro všechny fanoušku Twilight ságy:od včerejška jsou v předprodeji lístky na půlnoční předpremiéru v kinech cinestar. *3* *1* *2* *15* *8*
  • Nemůžu se dočkat posledního dílu...... Ale zase mě mrzí, že bude poslední!!! Nu což, budu si to muset pouštět pořád dokola!! *15* *15* To je skoro 10 hodin čistého času. *15*
    • Plně s tebou souhlasím... Strašně se těším, ale tak jak si řekla: "škoda že je poslední!" *4*
      • JJ. Já vždycky jedu celou sérii knížek..., když je přečtu tak si pustím všechny díly po sobě.. zabere to tedy třetinu dne, ale mně to nedá si to nepustit hned po sobě *4* *4* *4*
        Stephenie Meyer je totiž úžasná spisovatelka.. četla jsi knížku Hostitel? Je naprosto úžasná *4*
  • marcelililinka
    Včera v noci jsme byli v kině. Prostě nádherný, miluju to!!!
    I když si myslim, že ten začátek vzali trochu hopem. Ale stejně je to prostě bomba!!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit