Přejít na výpis diskuzí

Ti druzí

FILM 4.3.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clever.girl11

    TD

    Horory mám ráda, ale poslední dobou nevím o žádném dobrém. Tento psycho film je skvělej, klobouk dolů, perfektně udělané, perfektní nápad, komu se to nelíbilo nemá asi bujnou fantazii a nechce se neco pripustit....
  • 456852

    hmm

    Jako ja sem to videla v 10 letech xD nejsem na horory a trochu sem se bala xD ae cekala sme neco vetsiho xD *7*
  • slabota

    podle popisu jsem od toho čekal daleko víc a nechápu co má tohle s hororem společnýho ... *10*
    • Re: slabota

      U tohodle hororu se nemáš bát nějakýho magora s motorovou pilou. Kterýho se během filmu možná dvakrát lekneš, když vyskočí z pozarohu. Děsivá je tam ta myšlenka.
  • quickly

    Wow

    Tak tenhle horor mě fakt dostal..:)já se přiznávám že osobně nějaký horory nesleduju..ale tenhle vypadal..že by moh byt dobrej..a taky byl..vážně supr příběh:)...což v mnoha hororech je až to poslední..ale tady byl příběh sladěn s krutostí hororu:) *1* Moje hodnocení by bylo 100%
  • Good film

    ahojda tenhle fil máme právš rozkoukanej na anglině...ještě sme ho nedokoukali možná to stihnem zítra :) *3* *1* *1*
  • SUper

    Nejlepší film ,který jsem kdy viděla. Můžu vřele doporučit.
    • Re: SUper

      Mimořádný a jedinečný. I pro mne nejlepší film, který jsem kdy viděl.
      • Re: Re: SUper

        taky:)
        • Re: Re: Re: SUper

          Je to sice takový nezáživný pro ty, kterým se takovýhle typy filmu nelíběj, ale má to úžasnej příběh a překvapivej závěr. Tenhle film je opravdu perfektní... Můžu všem jen doporučit. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit