Přejít na výpis diskuzí

Trhni si!

FILM 15.3.2008 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorší film, co jsem kdy viděla, hnus hnus hnus !!!!!!
  • good cinema

    you are fuck stuppit!IN cinema was good ,and people it is pretty pallace! *8*
    • miley1cyrus

      Re: good cinema

      jo jasne *15* *15* *15*
  • Super filmík

    Super filmík...jen ten konec byl blbej...lepší by bylo kdyby Victoria vyhrála a ty blbé husy si mohli políbit pr*el *10*
    • te.re.zz.ka

      Re: Super filmík

      mas pravdu ten konec byl divnej ale jinak to bylo fajn...=)
  • mileyiiinka

    OMG

    OMG ten film je hustejjj a komu se nelibi at mi polibi namyslenky nemam rada awe ten film jhooo
  • Film trvá...

    Trhá asi hodinu a půl :-)
  • Jak dlouho trvá gilm ????

    AhojQhy prosim Vás nevíte jak dlouho trvá tenhle film ja si ho stahla a tam ma asi 45minut.......... me to prijde strasne malo ale nevim tak se prosim nekdo ozvete ! *3*
  • 9kacaba7

    Paris Hilton

    mě se ten film strasne libi a ten cumacek je mocinky pekne ju *14* *14* *14* *14*
  • Trhni si...

    Vetsi blbost jsem jeste nevidela,ach ty prihlouploucky bloncky... *1*
    • deniska-l

      Re: Trhni si...

      souhlasim *1* ..strašna kravina *15* je to vo ničem *15* prostě stupidní no *15* ...
      • the-princes

        Re: Re: Trhni si...

        pomlč trhnisi je mrte *4* *3* závidíš omg zalez
        • miley1cyrus

          Re: Re: Re: Trhni si...

          pomlc?og zalez?ses jako z 19.stoleti?dobry hele kolik ti je presne *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Trhni si...

          máte pravdu taka kravina ja sem si to koupali ze to bude nejakej fajnej filmik z paris a je to upe kravina jeslik negdo ma zajem o ten film je to original ja ho poslu postou!!!
          • Re: Re: Re: Re: Trhni si...

            ahoj nemužeš mi pls poslt ten film? *4*
    • Re: Trhni si...

      mas neco proti blondynkam ?? oni za to nemuzou ze sou blondaty a paris hilton je dokonala .... *14* mluvi z tebe jen zavist !!!!!!!!!!!§§ *9* *13* *8* takze radsi sklapni ...
      • miley1cyrus

        Re: Re: Trhni si...

        jediny kdo muze paris co zavidet sou prachy ale jeji blbost nikdo nechce *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: Trhni si...

          Drž hubu! Paris je chytrá, nemůže za to že je bohatá a dědí tolik peněz po tátovi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit