Přejít na výpis diskuzí

Tristan a Isolda

FILM 4.3.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připojuji se,taky jsem viděla ten film.Je nádhernej!!!!Miluji takové filmy (Na větrné hůrce,jestřábí žena,dracula,šarlatové písmeno).Člověk si tak krásně pobrečí a pak se mu uleví *4* *14* *4*
  • Hej že? Pořád má takové slzavé oči. *3* Ale to je právě hezké.
  • Nejkrásnější film na světě já miluji takovééé filmy a komu se nelíbí tak je u mě úplnej blbec nejhezčí je na tom filmu jejich láska a james ktery vypada jako by pořád brečel krásné oci mááá musím se na ten film pořád dívat nikdy me neomrzííí porád u nej bulííím I LOVE *14* *14* *14*
  • Vážně krasný film.. *4* ..Kdo u toho nebrečel je divnej.. *15* ..Jinak Franco, je tak úžasnej..!!.. *14* *14* *14*
  • ten film je skvělý a ty jeho oči, vypadá jako by stále brečel *14* *3* ale škoda že to není podle skutečnosti....ale jinak fakt úžasnej *14* *14* *14*
  • Re: :(

    souhlasim.ja sem taky bulela,upa jak mala holka.a james tam byl uplne dokonalej.a ty jeho nadherny voci. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • :(

    Souhlasím s váma holky, ten film je nádherný. Akorát mě mrzí, že u tak nádherných filmů, to většinou dopadne špatně. Oba se milovali, ale byla to zakázaná láska a jak se říká, zakázané ovoce chutná nejlépe. Škoda že nemohli být spolu, ale aspoň spolu párkrát byli. A když Tristan umřel to bylo tak smutné, až jsem brečela. Ten film už jsem viděla několikrát, ale nikdy mě neomrzí a vždy u něj brečím *9*
  • skotsko

    Re: :)

    Zcela s tebou souhlasím, taky se mi moc líbil. *4*
  • el1shk4

    :)

    ♥ ♥ ♥ Nádhernej film ♥ ♥ ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit