Přejít na výpis diskuzí

Trója

FILM 4.3.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • achiles

    ahoj prosím vás nevíte kdo vyzradil achilesovo tajemství a je to ve filmu?předem děkuji
  • TROJA

    čuste lidi podívejte se na tento filmik je to fakt super.Akorát je smůla že na konci skoro všichni zemřou *3* *3* *3* *9* *9* *9*
    • Re: TROJA

      Me to taky mrzí hlavně u Hektora a Achilla!!! *9* *9* *9* *9*
  • Nej film

    Troja je super film! Akorát jsou tam historické chybky. Například řekové Troju obléhali 10 let ve filmu o tom zmínka není, Paris měl umřít a Helena se měla vrátit ke svému manželovi. Ale je krásně natočený a jsou tam krásní herci!!! *3*
    • Re: Nej film

      Ahoj! Tento film je jen volně inspirovaný Homérem! tak že ty změny tam nevadí! Me se tam strašně moc líbí Brad Pitt a Eric Bana! Oni jsou krásní, a mají vymakaný postavy nato hrát v takovým filmu Zato Orlando mě tam mazi nimi vypadá jak nejakej mrzák nabo co!!! no ne ? *5*
      • Re: Re: Nej film

        Ber to tak, že je to holt postava, kterou Orlando musel zahrát podle scénáře. *3* Vybav si ho jako Piráta z Karibiku v třetím díle, a hned ho zase uvidíš v jiném světle. *3*
        • Re: Re: Re: Nej film

          hmm... to je pravda..Ale já stejne moc orlanda nemám ráda! *4* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Nej film

            To chápu, každému se prostě může líbit někdo jiný. *3*
            • Mě se hrozně líbí Achilleus chtěla bych být bríseovna. Moc jí tuto roli závidím.
  • hodnoceni

    vcera to davali v bedne tak sem to poprvy a celkove hodneceni je = dobry bitky ale pribeh_romanek no a jediny co mi prislo lito ze Paris taky neskoncil na druhy strane reky Styx *1* kdyz si o to sam řekl a ze na konci umře achilles jinak celkove dobrej film nelituju ze sem u toho vcera prosedel vecer
    • Re: hodnoceni

      Já bych to taky Parisovy přála kvůli němu zemřel jaho bratr(ten my byl simpetickej)!! *14*
      • Re: Re: hodnoceni

        Super film,ale podle mě by si nejvíc zasloužil umřít právě Paris protože to kvůli němu byla celá válka,umře kvůli tomu jeho bratr a pak aji otec.A Paris přežije přtom za celou tu dobu nehnul ani prstem...Hektor a Achilles bojovali za svoji zemi do poslední chvíle...nezasložili si zemřít
  • Troja

    Ahoj, mám Troju asi rok a něco na DVD, a pouštím si ji podle nálady.Mám ten film ráda, protože miluji historické filmy, a také samozřejmě i kvůli mému oblíbenci Bradovi, je tam skvělej!Ale byl mi charakterem postavy sympatický i Hector. *3*
  • darkdragonfly

    Hector <3

    I love Hector forever!!!!! *15* *14* *15* *14* *15* *14* *15* *14* *15*
  • kajuska.b

    troja

    I love Achilles *14* *14*
  • Proč vlastně?

    Jo, hezký film, ale smutný. Vždyť stejně zničení Tróje bylo na nic. Mrzí mě, jak to dopadlo s Achillesem, Hektorem a Priamem. Achilles a Briseis - to byla hezká dvojice a nevím, proč spolu byli tak krátkou dobu. A Paris skoro nebojoval a přežil. Dal vlastně záminku k válce. Neměl to dělat nebo si měl odejít s Helenou jinam a Priam mu to neměl dovolit a tahat toho koně za hradby. A jejich příběch nebyl extra romantický. Zemřelo tolik lidí. A protivnej Agamenon se toho stejně nedožil. Patrokles měl poslechnout a nepřevlíknout se za Achillea a Achilles neměl zabíjet za to Hektora ( kolik zabil protivníků - ale jinak tam nechtěl nikoho zabíjet - pak brečel nad Hektorovým mrtvým tělem ) a Paris zastřelí šípy Achillea, aby ochránil Briseonu, kterou Achille přitom přišel zachránit! Noto je už moc *8* . A ta Hektorova žena byla fajn taky. A Briseis. Nevím, proč tedy upřednostňují Diane Kruger, když tam není déle a není hezčí ani lepší.
    • gabka521

      Re: Proč vlastně?

      jenže ta Helena byla jenom záminka k tomu aby byla ta válka Agamemnémon byl chamtivý on chtěl napadnout Tróju on tu Helenu skoro podstrčil tomu Parisovi. On za to nemohl, že se zamiloval taky se jednou zamiluješ poznáš jaké to je.. taky mě mrzí jak to dopadlo ale za vše mohl Agamemnon!! ale máš pravdu s tím Achileem že neměl zabíjet Hektora...
  • Proč vlastně

    Ten příspěvek byl sice dlouhý, ale proč ne.
  • ♥TRÓJA♥

    miluju tenhle film, důvod: jsou tam super herci *14* *14* ještě se pořád nemůžu rozhodnout, kterou postavu zbožňuju nejvíc *15* pokaždý když dávaj tróju v telce, tak se na ni prostě musim koukat *3* *3* *3*
    • Re: ♥TRÓJA♥

      taky ten film zbožnuju! a mezi temi herci taky jesno nemám..... nevím jestli je hezcí achilles nebo hektor! *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit