Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Final Trailer and running time!!

    Co říkáte na konečný trailer?
    Mě to digi jablko docela pobavilo :D .. A ta hudba hm-m-m krásný.. Ale musím souhlasit s kritikou (ano já výjimečně), že první část traileru, jak je romanticky naladěná je lepší... :)
    A nyní se objevila zpráva o času filmu!
    Není to původních 90-100 min ale úžasných 120 min!! - informace se objevila na MTV blogu a povrdilo to i SummitE..
    (Janiczka about-twilight-saga.blog.cz)
  • Stmívání

    Velmi očekávaný film který je situovaný hlavně pro dámy které mají rádi romantické zápletky ve stylu Romeo a Julie...(ale s upířím nádechem:) Film vychází z knižního titulu Twilight který má čtyři díly a zaznamenal opravdu veliký úspěch. A proto je zfilmovaná verze bestselleru Stmívání považováno za opravdový trhák!!!Pro fanoušky je zde web www.stmivani.cz kde najdete spoustu zajímavostí o filmu. Najdete zde také fanclub a možnost zúčastnit se soutěží o lístky nebo o věcné ceny... a pro opravdové milovníky doporučuji stránku www.intoxicated.cz/ která je speciálně věnována této upíří sérii...
  • Premiéra

    premiéra by měla být 27.11.2008 stejně jako Harry Potter a princ dvojí krve, tak jsem to četla *9*
    • Re: Premiéra

      Cože? to si dělaj prdel,že to daj stejný den jako Heráče,ne *16* *16*
      Já chci jít na obě premiér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *8* *8* *8* *8* *8*
      • Re: Re: Premiéra

        Potter je posunut na červenec, místo něho je právě Twilight *1*
        • Re: Re: Re: Premiéra

          Eh? tak to už je fakt moc. Já kvuli tomu čtu ted znova knihu Hp, no ale aspon se to nebude třískat. Stejně je to na nic *10* *10* *10*
  • 29.viki

    Fanfiction

    Hele lidičky, nevíte o nějykých dobrých fanfiction o Teilight?Strašně mě to baví číst, když už mám za sebou ty knížky *1*
  • TWILIGHT V KINECH!!! DŘÍV

    HEJ LIDIČKY MÁM BOMBASTICKOU ZPRÁVU:-) TWILIGHT BUDE V KINECH UŽ 21.11. 2008:-) PREMIÉRA SE POSUNULA O 3 TÝDNY DŘÍVE:-) BEZVA CO? TAKŽE KDYŽ TO POČÍTÁM TAK 3 MĚSÍCE A JE V AMERICE KINECH:-) A NA INTERNETU TO UŽ T TOM TERMÍNU STOPRO BUDE:-) *15* *14*
  • Kdy bude ten film u nás?

    Lidičky nevíte někdo kdy budeten film u nás v kinech??? Hrozně moc se na něj těíšm!!! :) Knížky jsou úplně bezvadný! :)
  • Stmívání

    Představovala jsem si Edwarda jinak-jako nadpozemsky charismatickou bytost...Ten,co ho hraje,je vše,jen ne charismatický...Ale nechme se překvapit.Ostatní jdou. *7*
  • <3

    nemůžu se filmu dočkat. knížky jsem četla a tak sjem zvědavá jak se jim to podaří zfilmovat ;)
    • super!

      Taky se strašně těšim, až bude film v kinech!! Knížky úplně zbožňuju, jsou úžasně napsané..at' už je 15.1.!!! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit