Přejít na výpis diskuzí

Ulice

FILM 13.7.2007 
172 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vadí mi, že z Digi udělali mámu dvou dětí. Ta herečka mámu vůbec hrát neumí, přímo z ní sálá, že děti nemá a vůbec to s nimi neumí. *6*
    • digi má dvě děti I ve skutečnosti.... *1*
  • vivinka
    super ulice je dobrá baví mě *7*
  • Nejvíce v ulici hrají hrnky. Pořád se někde pije z hrnků. Hlavně v rodině Martina. V každé epizodě jsou ale ty hrnky jiné. Ta rodina je už nudná a vůbec do ulice nezapadá, ta dějová linka je úplně zbytečná.
    • S hrnky máš tedy pravdu, pořád tam někdo něco lemtá a to nejen v rodině Martina, ale všady, kde to je jen možné.Vidět někoho bez hrnku či sklenice, to je skoro zázrak.
  • Na Ulici se dívám, ale už mně přestává bavit.
  • komu se to nelíbí ...ať si p.del políbí....chachacha, fakt mě baví, jak se rozčilujete, vy co to nesledujete a víte, že je to hnus, hrůza, žumpa.... Asi o tom nevíte, ale nikdo vás nenutí se na seriál dívat, nebo ano *1* *1* *1*
  • Dobrej vi debilove neupite ani hrat vi blbci-.-!! *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10*
    • naučte se pravopis...inteligente
    • Ty si pěknej deb*l
    • A ty zase neumíš česky. A náhodou to nejsou debilové ani blbci, hrát umí. Maximálně ty jsi deb*l!
      • To bylo na "fran42322".
    • uměj určite lip než ty kdybys byl herec *16* *16* *16*
  • Můžete prosím dát 2 díly za sebou.45 minut je krátká doba.Děkuji *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Ulice je totální kravina seriál a nechápu, jak se může nekdo na to koukat !
    • Když se ti to nelíbí tak si polib p*del !!
    • A já zas nechápu tebe!
  • ulice je sice dobrá ale zajímalo by mne zajímalo co tam hraje Veronika žílkova odpověste jestli víte prosím děkuji vám co mi odepíšete *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Ševčíková je dobrá!!!!!!! *16* *11* *12* *13* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1*



    ALE ULICE JE MOC A MOC A MOC SKVĚLÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit