Přejít na výpis diskuzí

Umučení Krista

FILM 26.11.2021 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Tenhle hnusný odporný skažený antisemita nezná přitom Bibli a překrucuje rád uplně její výklad, interpretuje ji mylně za učelem toho co dnes pruměrný američtí diváci dnes chtějí a potřebují v kině podřadně nejvíce vidět - spotřební násilí a zase jen konzumní násilí, zážitkové násilí a odreagování se právě zážitkovým filmovým násilím i ve jménu Boha, Bible a křestanství za učelem zábavné konzumní hollywoodské filmové produkce jak nejvíce peněz vytřískat a profitovat na pruměrných kinematograficky negramotných filmových divákách co ke všemu nepotřebují znát ani Bibli a rádi se baví násilím - typický američani a typická Amerika. Mel Gibson který se na první dojem rád tváří na oko jako dobrý a přesvědčený křestan je typický ubohý negramotný násilný američan, velice zvláštní přesvědčený křestan co v minulosti rád natáčel podpruměrné laciné spotřební akční filmy plné fyzického násilí pro americkou mládež, tenhle antisemita Mel Gibson by neměl točit raději žádné filmy, film byl stažený z kin, má špatný vliv na filmové diváky po celém světě, nenávidím ho Mela Gibsona osobně za to, tenhle film byl právem kritizován jako antisemitský, prostě bez komentáře co všechno jsou dnes Američani schopni pro velké peníze, pro americký kapitalistický zisk a pro svou konzumní zábavu dokázat ještě podřadně točit a dokázat podřadně natočit - nevážit si už ničeho, ani křestanství, typický antisemita Mel Gibson a typická Amerika. Velice kvalitní parodie právě na Mela Gibsona a na jeho "Umučení Krista" je v jednom z nejlepších kreslených dílu Městečka South Park by měli vidět myslím všichni před tímto kontroverzním filmem dříve než ho divácky rádi ocení a pochopí i myslím si právě proč je kritika filmu a antisemitismu u Mela Gibsona zcela na místě. MARTIN DYNTAR, ten který by rád konečně dopsal..

  • MartinDyntar

    No je opět myslím si nejvíce znát že je to opět americký film a je to především pohled američanu na utrpení krista!! Není to evropský film a není to ani evropský pohled na utrpení krista!! Americký film zustane už především americkým filmem pro americké diváky. Je to jednoduchá matematická rovnice ve své jednoduchosti odpovídající mému pravopisu. Křestanství a poselství utrpení krista je především v jeho obětavosti a ve své štědrosti druhým lidem, nikoliv v bolesti a v utrpení jak to demagogicky vidí ubohý američané zblblý konzumem a násilím, a násilím pro konzumní zábavu - jinak své filmy točit už nechtějí a nedokážou. Mel Gibson je především akční herec, je to akční hvězda, není to kvalitní herec a není to už ani dobrý režisér. Ve svých akčních filmech rád ukazuje a heroizuje násilí jako něco pro američany běžného, jako něco každodenního, příjemného a bezbolestnýho. Je násilí skutečně bezbolestný a příjemný jak to Amerika všem ukazuje? Není!! To je čistá demagogie!! Mel Gibson se dívá asi moc na westerny a podle toho evidentně točí!! Co kladného nám divákum ukazal z krista než jen tu bolest a než jen to jeho utrpení?!!! Nic více kromě toho.

  • MartinDyntar

    No to snad u těch američanu není snad skutečně možný (chtít) ukazovat jen to nejhorší až se sado-masochistickým vášnivým zanícením a zalíbením v utrpení a v bolesti druhých a skrze to vlastně o podstatě křestanské víry v krista neukázat už filmovým divákum už vubec nic by američanum skutečně nejvíce šlo, jak jinak? Hnusný odporný film dělat konzum z něčeho co konzum přitom ani není... něco podobného by jistě napsal k tomuto filmu i němec Wimm Wenders, doufám v to. A muj pravopis je bohužel hrozný, nepíšu to záměrně jednoduchým jazykem, píšu to spíše neštastným jazykem... bude z toho filmová kritika? Asi ne, je to příliš krátké na filmovou kritiku. Nejsem Wim Wenders, ale píšu to hodně pod jeho diváckým vlivem. Asi je to také osobně domýšlivé, to ke mě patří. Má to své kouzlo, když už ho nemá muj ubohý a neštastný pravopis... nemužu psát dobrou kritiku k něčemu co jse mě osobně nelíbí. Takže nelíbí, film je to americky typicky ubohý stejně jako muj pravopis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit