Přejít na výpis diskuzí

Upíří deníky

FILM 22.7.2009 
765 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • brikita3
    ahoj
    naštvalo mě,že už upíří deníky nedávají na nově cinemě,ale psala jsem jim a oni mi ještě neodpověděli a to už to jsou tři dny.Hlavně že tam mají napsáno že co nejrychleji odpoví. *16* *16* *16* *10* *9* *9* *8* *8* *13* *13* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Mrs.Wesley
      HM...hele a kolik ti jako je že o TVD nevýš že 5.řadu ještě nedokončili?!
  • ahoj, nevíte kdy je zase budou dávat na nove cinemne??..:DDD Dík... *3* *3*
    • Mrs.Wesley
      Teď už skončila 4.řada a pátou dávat nebudou tu dávají někde jinde každý díl po týdnu protože tu řadu nemají ještě hotovou..*3**3**3**3**3*
      • brikita3
        tu pátou řadu nedávají někde jinde,a ty díly už mají hotové když to natáčeli v roce 2009 *16* *16* *13* *10* *9* *8* *14*
        • Mrs.Wesley
          Na tu pátou ještě nemaj ani dabing ty chytrá*10*!
        • Mrs.Wesley
          Nene zeptej se stefbelvamp a potvrdí ti že pátá řada se ještě pořát vytváří a 6.řadu možná taky prý budou vytvářet*16**16**8**14*
  • Upiří deníky miluju je to muj nejoblíbenější serial *14* *14* *14* *14*
    • Mrs.Wesley
      Můj taky je v něm kousek všeho*2*
  • Ja strasne hodne miluju upiri deniki a hlave elenu a stefana ti proste k sobe pasujou ale i ve skutecnosti ale vsichni sou naprosto suprovy
  • Miluju je upíří deníky jsou nej a chci aby byli Ian a Nina spolu i ve filmu i ve skutečnosti, fandím jim
    *14*
    • Mrs.Wesley
      Paul+Nina= lepší pár!*6*
      • Souhlasim ale vsichni sou bezva ne
        • Mrs.Wesley
          Jo....to ano*15*
  • natalie.dorociakova
    velmi dobré hezké prostě užasné *15* *4*
  • 150
  • Můj nejoblíbenější seriál *14* Prostě nejlepší!
    Jsem DELENA!!! Ti dva k sobě prostě patří!! :**** Zbožňuju Iana i Ninu..úžasní :))
    Určitě doporučuji ;))
  • nejpovedejsi serial co jsem videla :) zajimavy,napinavy,romanticky,erpticky,hororovy ...UŽASNÝ prostě:) oblíbila jsem si i všechby herce . ♡
  • Vampire-Talita
    Je to skvělej seriál *15* *2* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší