Přejít na výpis diskuzí

Van Helsing

FILM 4.3.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nej film

    Viděla jsem to v televizi a musím říct, že je to nej film, který jsem kdy viděla.Mě se fantasy moc líbí!!!Škoda, že jsem si to nenahrála, chtěla bych to ještě vidět, nikde to nemůžu sehnat!
  • upír

    když nad tim tak přemejšlím, jsem tak trohu taky upír
  • Dotaz na dostupnost DVD

    Tušíte někdo, zda se dá někde sehnat DVD?
    Výprodeje jsem bohužel prošvihla a nemohu jej nikde sehnat *9*
  • Horor ???

    Toto je horor....film bol uzasny a dokonca som si aj poplakala....ale hror to snad nemyslia ani vazne....horory nemusim...PS: Hudba bola krásna.
    • Re: Horor ???

      ČAWKY je pravda že hororu se to moc nepodobá ale sou v tam ai nějaký hororový prvky což nemůžeš upřít i když asi slabý *1* že?Jinak s tebou vážně souhlasím je to fakt dobrej a hlavně povedenej film a navíc se natáčel ai v Praze *14* .A ta hudba je fakt skvělá
      Podle mě je to jeden z nejpovedenějších filmů i když má asi určitě taky sví mouchy *15*
      • Re: Re: Horor ???

        KOLIK FILMŮ JSI UŽ VIDĚL,TOTO BYL PRVNÍ?
      • Re: Re: Horor ???

        pro me to znamena ze je to strasidelna pohadka s hororovymi postavami *5* *5* *5* *5* *5*
  • úžasný filmíček

    Van Helsing...........NEJÚŽASNĚJŠÍ HOROR VŠECH DOB *14* *14* *14* *14*
    fakt ho MILUJU *14* *14* *14* *14* *14*
  • WOW!

    No ty jo!§ úplně mazec! Super filmík jenom sem si trochu poplakala na konci no...jo a je prej taky Van Helsing 2 ???
    • Re: WOW!

      jj je Van Helsing:Londýnská mise
  • bella17

    THE BESST!!!

    tak tady tento film nemá chybu!!! noo...při nekerých scénách sa leknu...to je jasný...ale už si na to zvykám *3*
    jooooo a obsazení hugha jackmana je úúúplněěě supeeer!!! *14*
  • maikl386

    pls co je to za filmek

    pls jednou sem si pučil filmek myslim že se menoval van helsing vs. drákula...nekoukal sem na to páč mě to vůbec nebavylo narozdíl od jedničky(ta je supper),
    jn sae ptám co to bylo za filmek...a jestli to patří do filmů van helsing
  • nika.

    --------

    No, tak jsem se (vzhledem k tomu, že se část filmu natáčela kousek od mýho domu *3* ) podívala na Van Helsinga, a musim říct, že je to strašně trikový a až příliš fantastický (zírala jsem, co tam prováděli někteří hrdinové, a to byli LIDI a ještě k tomu byli skoro nesmrtelný...), ale vcelku se mi to líbilo, ten příběh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit