Přejít na výpis diskuzí

Vášeň a cit

FILM 21.9.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slzičky ..

    jo a james je tam strašně nááádhernej.... *14*
  • mishqa

    d

    hle jak to skončí?? sme neviděla konec..
  • Nepochopila jsem některé věci v tom filmu. Skoro na konci filmu tam říkají, že Tom Lefroy je zasnoubený, ale s kým? A co to bylo za dopis, jak ho pak četla Jane když uvízli s tím kočárem? Potom úplně na konci tam přijel Tom s dcerou. S kým měl tu dceru? Prosím, vysvětlete mi to někdo :( Jinak na konci filmu jsem hrozně brečela, myslela jsem, že budou nakonec spolu :'( Je to smutný ale krásný film. Asi se na něj kouknu znova, abych to líp pochopila...
    • No proto potom Jane Austinová napsala Rozum a cit, kde to dopadlo jinak. Skutečnost holt bývá krutá. Ale tady to byla sladkobolná romantika. Mimochodem, jen se naučit ty tance... nedovedu si představit sebe.

  • maeve

    Nemám slov

    Upřímně řečeno, je to ten nejlepší film, jaký jsem kdy viděla. Nejde jen o herecké obsazení, protože jak Anne tak Jamese opravdu zboňuju a oba jsou skvělí herci, ale hlavně o příběh filmu. K dobru mluví i fakt, že je to co nejvíc autentické, takže se z něj dozvíme i mnoho faktů z historie. Já mám pro ten film slabost ještě z jednoho důvodu. Jane Austenová je vzor odhodlané ženy a hlavně to byla skvělá spisovatelka. Sama bych jednou chtěla vydat knihu, je to můj sen, a Jane je pro mě něco jako vzor.
  • Je to krásný film ale nepochopila sem proč si ho nevzala když ho tak milovala vím že tam vyprávěla že by to finančně nezvládli ale takového muže potkáš jednou za život :-)
  • asdfadsfblbost *13*
  • ...skutečnost...

    Je to naprosto skvělý film, neroztřásl mě však ale děj tak jako vědomí, že je to příběh podle skutečnosti. Proč všichni, co mají k něčemu vlohy žijí tichý a nenaplněný život bez lásky?
    • Re: ...skutečnost...

      Lidičky můžu se zeptat, kde jste ho sehnali na DVD? Nikde ho nemají v prodeji, ani na netu ho nemůžu nikde sehnat. Díky, M
      • Re: Re: ...skutečnost...

        Stáhni si ho na uloz.to
        Jo a dneska jsem se na ten film podívala....Byl nádherný, ale je mi líto, že Jane a Tom nežili spolu, že jim to osud a jejich hloupé rodiny nedopřály. To mě mrzí no *9* Když se 2 milují a někomu se podaří je rozdělit je smutné...:(:(
  • kirushka97
    Úžasný nádherný film!!! Miluju ho!!! *14*
  • Zase slzy...

    Zase sem se neudržela...ono to nejde..vždycky když už si myslim, že tentokrát sem to zvládla bez slz, se prostě rozbrečim....je to tak krásnej film...a já i přes svoji "skoro dospělost" a přes to, že jsem ho shládla už 7x nedokážu zadržet své rozbouřené emoce...:)Já vim mám dost :D
    • Re: Zase slzy...

      Nedivim se ti..jak já u toho řvala v kině!!! A včera jsem si to koupila na dvd a brečela jsem zase...nádherný film!
  • Krása

    Upřímně, tento film se mi opravdu líbil, anne a james byli výborný! Ale kdyby, se celý příběh odehrál v jiné době, mohli být s polu, mno jo, ale to by zase nebyl jeden z nejnádhernějších filmů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit