Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Velmi nebezpečné známosti je skvelej film Reese Witherspoon, Sarah Michelle Gellar a Ryan Phillippe tady nemají chybu
  • Jak se jmenují další dil?:o
    • Luky1987
      Je ješte pokračování Velmi nebezpečných známostí 2 a 3, ale to už nestálo za nic, hrají tam i jiný herci
  • Je to ten nej film na svete,ziadny iný na neho nemá.Dá sa to pozerat hlavne kvôli Reese a Ryanovi inak by to nebolo také dobré!!! *4* *3* *5* *1* *1*
  • Tak tenhle film je muj oblíbený jeden podla mna z najlepších mám ho aj na DVD.Hlavne Ryan a Reese sa mi tu páčia,pasuje im to spolu!!!Jen škoda,že už ve skutečnosti nejsou spolu. *9* *9* *9*.Mám rád ješte je muj oblíbený film Titanic. *4* *3* *5*
  • lenniesenka

    Konec filmu

    Nejvíc se mi líbilo jak Sarah Mischelle nakonci stekla ta slza, fakt přesvědčivý.Úžasný film a nejen první díl, ale taky třetí *1*
  • your-darling

    ???

    Ahoj..Vím že je to asi hloupý dotaz, ale nevíte jak se jmenuje tam písnička kterou hrají po Sebastianově pohřbu??a od koho je??
    *7* *7* ...Vím že je známá,ale nevím ani název... *9*
    • Re: ???

      The Verve-Bittersweet Symphony
  • janickadp

    CI

    Cruel Intentions 7.7.2010 21:55 Nova Cinema ♥ I když na to koukám skoro pořád, musím se na to ve středu kouknout! *1*
  • janickadp

    Best Kiss 2000

    Odkaz na video: Best Kiss 2000 (Sarah Michelle Gellar & Selma Blair) *3* http://www.youtube.com/watch?v=hXzpg873P6o
  • janickadp

    CI

    Ten film je super! *3* Hudba, děj a herci *14*
    Můžu se na něj koukat pořád.
  • cruelin

    heh

    Nejlepší je, že se debata, jak je to úžasný film, rozvíří pokaždé, když ho davájí v televizi. To je tu hned živo. Ti, kdo ho viděli poprvé, říkají, že si ho ihned zamilovali, jak je úžasná hudba atd... Někdo dokonce zajde dál a zjistí tu "převratnou novinku", že film je dokonce natočen podle nějaké knížky a že Bitter Sweet Symphony nazpívali The Verve. Jak si můžete všimnout, tak návštěvnost této stránky rapidně stoupá pokaždé, když jsou VNZ v televizi. Což je docela škoda. Tento film by se měl na výsluní držet pořád. *9*
    • spaadi88

      Re: heh

      Já mám tenhle film ráda pořád,je můj nejoblíbenější!Doma si ho pouštím každou chvíli *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit