Přejít na výpis diskuzí

Vítejte doma!

FILM 16.2.2013 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    😍😍

  • Ahojky me by ale zajimalo kdyz ten pokojicek vybavi jo treba pro trileti dite co pak udelaj stema vecmama az to dite vyroste :-). Ale jinak na to rada koukam :-)
  • Jste prdli,proc jim ti bajecni sousede nepomuzou driv nez tam prijede televize?kazdy najednou rodinu miluje a mohly by se pretrhmout aby byly v zaberu kamer!nerikam ze ti lidi co prislo o domov ,by nemely mit druhou sanci ale v americe je dalsich milion lidi co si to zaslouzi taky,ale bez kamer a reklam kim nikdo nepomuze!ano to co delaji navrhari a televize je naprosta bomba,ale proboha bez tech stupidnich hlasek jal tu rodimu kazdy miluje!to ldyby chtely pomoct tak to udelaji hned a rodiny nemusi cekat i rok nez je televize vybere,a zkuste si najit jake ta rodina musi dodrzet predem napsane podminky!v zivoze nesmi nic prodat jen prevadet v rodine mezi sebou,a kdyz jim daji stipendia na skoly musi mit prumer max 1,3 jinak sbohem..takze asi tak nejak
    • Co jste jako čekal,že když někdo dostane dům za miliony zadarmo,Vždycky se podepisují podmínky a já tohle dostat,tak podepíšu fakt cokoli,protože na takové domy bych v žiotě neměla a to jak je zo vybaveno...u nás v česku se říká - darovanému koni na zuby nehled- já myslím,že když ta rodina sostane dům,auta a peníze,tak po letech si snad uř to vybavení může dovolit změnit.nebo si myslíte,že vám někdo bude celý život strkat zadrmo? Géba
  • zdenek.jungvirt
    Takto by se měl někdo poučit že normální lidé také potřebují pomoct a já jsem člověk který když má tak pomůže.Děkuji za tento pořad,naprosto úžasný. *4*
  • Super vždy u toho bulím
    *9*
    • to já taky, škoda že nic takového nedělá nějaká česká televize, mělo by to obrovský úspěch

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit