Přejít na výpis diskuzí

Vlasy

FILM 12.9.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úžasný film
  • ýuh

    Nejlepší muzikál který svět aspoň kouskem oka zahléd!!!Ale bobek George za nic nemohl a hned umřel!! *16* *4*
  • online

    take bych se chtela zeptat...kde se tento film da shlednout,popripade stahnout...diky
  • Drogy Song

    jaký jsou drogy v tom songu kdy ho poprvý zhulej... *7*
  • angyblackstar

    je to super film !!!

    Je super !!!! Fakt super ale sere mě že
    má málo fanoušků !!! Přitom to má
    skělý songy , herci jsou fajnový a ten děj mě dojal !!! *14* *3* *3*
  • aliceb

    úžasné

    Ten konec je velkolepý, ten můžu vidět stále znova... *3* *5*
    • hislittlegirl

      Re: úžasné

      No já to věětšinou předkoncem vypínám, protože u toho vždycky hrozně bulím..
    • Re: úžasné

      Souhlasím. Ten konec mě naprosto dostal.Celý film se mi zalíbil, určitě má něco do sebe. Má to nějakou myšlenku i děj. *3*
  • ewelin

    stáhnutí

    mam dotaz!! nevíte kde bych stáhla tady ten úžasnej film??
    • třeba na ulož to
  • vlasy

    Vlasy,co dodat super film,super muzika,skoro pokaždé se mi svírá hrdlo když na to koukám A moje děti?Nechápou ten film a já nechápu je...
  • hair

    fakt skvělej film...a ty písničky....no neni třeba to ani komentovat...akorát je škoda že dnešní mládež *1* to nedokáže ocenit *9* netvrdim že všichni třeba já *1* ale stejně..no to je jedno prostě užasnej filmík *14* *14* *14* *14* *14*
  • hamiltonka

    HAIR!!!! *ganja*

    Nejlepšííí muzikál světa!!! Nejvíc funny, nejvíc good písničkyyy a prostě... mám stáhnutý originál soundtrack a je suppeer! Taky mám normálně česky přezpívané Hair - Vlasy...ty jsou taky v pho, ale originál je originál:)... miluju to a když se do té hudby dostanu, můžu ji furt poslouchat dokolaaa ..lala laa...:D.. a tančit a zpívat tééž:D... zbožňuju Hair:)... Nejvíc Berger:), pak Hud neboli Laffayette:D:)... nejrádš mám písničku Hair a pak LBJ, taky Aquarius a Donna (Hashis Donna:D), ale gud jsou taky ty poslednííí... nedá se napsat, která je nej, každá má něco do sebe a ten film... děsně se mi líbí ta celková filmová choreografie... ta je nej.. ten oděv hippie:D... nemůžu... nejlepší nejviac:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit