Přejít na výpis diskuzí

Vrah zůstal po škole

FILM 9.11.2011 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukla jsem na to jen kvuli Peetovi, ale je to úplě super :D naprosto totální mega kravina
  • vann-hi
    Nemohli by str sen dať nejaký odkaz na to ? Jeden sem dal s Uloz.to ale tam to uz nieje a nikde to neviem najst !
  • A kde si to dá shlédnout ?? Nebo někde stáhnout ?? Děkuju *3*
  • Je to super film až na to , že to je dost velká kravina , ale prostě super !!! *14*
  • Je to totální blbost , ale muj oblbenej film *14* *14* *14* Prostě hororokomedie - parodie a totáln prča *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Byla to přeplácaná krávovina a ani nevim na co jsem se celou dobu dívala , ale je to úžasný !!!http://www.uloz.to/xpsaudv/detention-2011-brrip-xvid-ac3-majestic-avi
  • dáš odkaz pls :)
  • už vím - je to na ULOŽ TO !!!!
  • Už je na Ulož to !!!!!!!!! Akorát tam není dabing ani titulky , ale je to tam !!!!!!!!!!!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1*
  • v čechách ten film stopro nebude...nee ani se nedá nikde stáhnout
  • To bych taky ráda věděla. Hledala jsem to snad všude ale nikde jsem nic nenašla *16* *16* *16*(kdyby ses náhodou dozvěděla o nějakých stránkách kde se ten filmík dá stáhnou tak prosím napiš, děkuju *4* *4* *4*).
  • nevíte někdo , kde se to dá stáhnout????? Vždycky když kamkoliv zadám Detention tak se tam objeví samí úchylný videa- a to si fakt stahovat nechci *13* *13* *13*
  • marina13
    uz je to dotoceni a je to na internetu nebo se to zatim toci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit