Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "špica"

    O tomle filmu sem věděl jen to, že je jednim z top trojky Forest Gump-Godfather-Shawshank. Byl sem opravdu přeplněnej očekáváním, který se rozhodně naplnilo *4* I přes pár "naivních" momentů snímek dojme víc jak krájení cibule, který sem před shlídnutím skutečně provozoval, takže můžu srovnávat *1* Nerad to přiznávám, ale během sledování sem se i zkoro rozbrečel... 2krát... *1* Jenom mě vytočil fakt, že snímek běžel na nově ve všední den o půl jedenáctý večer a navzdor tomu, že se jedná o skutěčný MEGAFILM, co s přehledem přebíjí stejně zařazený, mnohdy neprávem, snímky na zmíněný stanici, jimž se dostane megalomanských upoutávek měsíc dopředu a o tomle bych ani nevěděl, kdyby si brácha 2 dny předem nevšiml nenápadný ukázky. *8* A jako třešnička, den nato v pátek ve 20:00 probjehla anakonda! *9* Naprostej vísměch divákům *1* !
  • dalmatinka

    SUPER FILM

    Jeden z nejlepších filmů co znám, prostě bomba *1*
  • zuzacek

    Koncert

    Je to herecký koncert snad všech herců. Ale
    Morgan Freeman je bezkonkurenční!
  • Nej

    Muj nejoblibenejsi film. Klidne se na nej muzu divat 7 dni v tydnu je naprosto skvelej. *4* *4* *4*
  • souhlasím

    plne souhlasím jeden z 10 nejlepsich filmu co znam... skoda jen ze byl natocen ve stejnem roce jako forres gump (take v mem top 10) a nezbyl na nej zadny oskar...
    • Re: souhlasím

      Já tenhle film naprosto miluju...můžu se na něj koukat den co den a po každé u toho začnu brečet *3* je to nejlepší film,co jsme kdy viděla *3*
  • !!

    Je to skvělej film,patří do mé TOP10,všem kdo ho ještě neviděli,vřele doporučuji!!
    • Re: !!

      heeej super film.... lepsi jsem v zivote nevidel *4* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit