Přejít na výpis diskuzí

Vyprávěj

FILM 30.8.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • danca13

    Supr seriál

    Fakticky úžasnej seriál. Nejlepší je ale ta babička:"A stěhuju se!" *1* *1* Oparvdu good seriál, dívám se každé pondělí. *4*
  • Výborný nic lepsssiho jsem životě nevidela je to muj nejoblíbenější seriál
  • Jennie
    byl to suprovej nápad začít točit retro seriál z rodinného prostředí, mám ho moc ráda, chtělo by to něco podobnýho zase natočit, jenže by bylo těžké to udělat tak, aby se to neopakovalo a nebyla to jen napodobenina Vyprávěj...uznejme, že retro seriál nejde dělat do nekonečna ještě když tam takhle rychle běží čas...
  • Výborný retro seriál, jeden z těch nejlepších. Tenhle seriál dokonale vystihuje tehdejší složitou dobu. Je to natočeno velmi kvalitně, herci mi do svých rolí pasují a líbí se mi, že je doplněno o dobové týdeníky. *4*
  • vidím moje dětství,mládí i dospělost.....krásné !!!
  • romca.53

    ahoj

    ahoj,nevíte jak se jmenuje ta holka co hraje Zuzku? *7* díky
    • Re: ahoj

      Zdravím. Andrea Nováková má roli Zuzany Dvořákové.
      • Re: Re: ahoj

        ahojky..nevite kdo hral Zuzku Dvorakovou uz jako 17-ti letou ??? dik za odpoved *4*
        • Hana Vágnerová
    • duha

      Re: ahoj

      V dílech co teď vysílají hraje Andrea Nováková, od 19.sérii tj. až příští rok na obrazovce bude hrát Zuzku Hana Vágnerová.
    • praziv

      Re: ahoj

      Ahoj to holka co hraje Zuzku se jmenuje Andrea Nováková. *3*
    • tialdavanslogteren93

      Re: ahoj

      Hana Vágnerová *4*
      • duha

        Re: Re: ahoj

        To není Hana Vágnerová. V dílech co teď vysílají hraje Andrea Nováková, od 19.sérii tj. až příští rok na obrazovce bude hrát Zuzku Hana Vágnerová.
        • Re: Re: Re: ahoj

          Hana Vágnerová už Zuzku hraje v této serii :D. objevila se tam když nastupuje na školu do Prahy. *7*
  • Dotočeno

    7.11.2009 je dotočná seriálu Vyprávěj. A už bude hotov!!!
  • Bezva retro seriál nic lepsiho jsem životě nevidela a ty herecky vykony taky byly výborný:-):-)
  • Milada a Radim jsou takoví debilové až to bolí.
  • Nechapu komu se to nelibi tak není normální

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit