Přejít na výpis diskuzí

Válka a. s.

FILM 24.3.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pigi.kajinka

    war, inc.

    v pondeli večer hraje na barandove war, inc.ja se na tu 100%mrknu sem hooodne zvedava *1* *1* *1*
  • pls

    nevite nekdo stranku kde bych se na to mohla kouknout v cestine nebo s titulkama pls?? na youtube to neni *9*
  • hilarynka125

    War,inc.

    neznáte náhou nákou stránku kde bych se na War,inc. mohla kouknout???plsky ozvete se!
    • clark

      Re: War,inc.

      na ulozto.cz je to v češtině zdarma ke stažení...Válka a.s. ← ←český název *3*
    • Re: War,inc.

      Ahoj, nevim presne kde sem to stahla, ale myslim, ze to bylo ze warcenter.cz tak se tam podivej a urcite to tam najdes.
  • Nejviic*IN LOVE*

    Tento film, jak jen byla moznost jsem si stahla*IN LOVE*...a opravdu jsem byla nejvice spokojena, prekvapena..Hilary podala takovy vykon mozna i vetsi, ktery se od cekal...Zvladla by zahrat jakokoliv roli.. Opravdu ty sceny jsi jsou nejdokonalejšíí:P
    • Kde si ho našla?? PROSííím napiš mi odkaz dííky :))))
    • martinashalova

      Re: Nejviic*IN LOVE*

      Souhlasím. Tento film jsem už viděla a je fakt pěkný. Hlavně se mi tam strašně líbí Hilary. Tu roli zahrála za 1.
      • Re: Re: Nejviic*IN LOVE*

        kde ste si to stáhly??? *7*
  • To bude bomba!

    Takže myslím že podle videí a fotek ten film bude dost dobrej!!Protože Hil tam má v podstatě úplně jinou roli než v jakých koliv filmech.Tak sem vložila pár fotiček :-) protože tu skoro nic není :(..tak pa *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit