Přejít na výpis diskuzí

Kouzelníci z Waverly

FILM 6.8.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • annyttt

    ?

    cožee? *1* *1* *1*
  • Báseň 2.sloka

    A před chalupou s koně hop,a na chalupu klop,klop,klop.Hola hej otevřte my dveře zbloudil jsem při lovení zvěře dejte vody pít! *1* *1* *1* *1* *5* *5* *4* *4* *14* *14* *5* *5* *4* *4* *15*
  • pavlusqa

    Smích

    Tenhle seriál je fakt supr ale celkem me jetix naštval jak pohnojil tu kulisu smíchu v pozadí nwm ak ale podarilo se jim to posunout tak aby se to smalo když nemá.Koukala jsem na WOWP v originále a tam ta kulisa smíchu byla OK *4*
  • ajusinkal

    písen

    jo a nevíte jak se jmenuje ta písen co hraje na začátku??když tam jsou ti herci to začáteční vždycky:D
    • vashley

      Re: písen

      Ta úvodní písnička se jmenuje "Everything is Not What it Seems" myslím.... *7*
  • husty

    hele videli jste dil jak se dostaly do toho hororu a nakonec se selena vzbudi a oni ji všichni vystrasi al etam bude ten pravej?me se to moc libi je to prca *1* *3*
    • Re: husty

      tEN byl uplně uzasnej..videla sem ho dnes ráno a málem sem se potrhala smíchy!:D *1*
  • mileyhilary

    selena

    1serii se muzete podivat na youtube.cz tam to je i cesky a nevite kde se to da stahnout kolik 1serie ma dilu a kolik je serii díky za odpoved
  • staniczek120

    Good serial

    Fuckt dost dobrey serialek docela me to chytlo..
  • gabi777

    správce

    ahoj jsem správce tohoto seriálu takže kto o tomto seriále bude písať čosi zlé vymažem to!
  • Ahoj heled nevíte proč se Alex a Maison rozešli?? Nějak si to nepamatuju..
  • 2. řada

    Čauky. KZW je fakt upe best. Chci se zeptat, nevíte kdy bude 2. řada? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit