Přejít na výpis diskuzí

Kouzelníci z Waverly

FILM 6.8.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nudný sitcom, který se snaží rejžovat na harrypotterovské sáze. Akorát že ta škola kde se to odehrává nejsou starobylou atmosférou nasáklé Bradavice, ale téměř obyčejná "hájskůl" v New Yorku, a místo britských teenagerů jsou tu otravné americké rozmazlené dětičky, které se snaží být vtipné před kamerou. Osobně si myslím, že to hůř už dopadnout nemohlo. Je to nudné, trapné, s ošklivými triky a ještě tupějším obsazením. Je to hrůza, ale to není to nejhorší. Nejhorší je, že mladí to mají rádi. A to je ze všeho to nejsmutnější
    • superHanka
      To si piš někomu jinýmu, nás to nezajímá ;)
    • to si můžeš nechat pro sebe nás to nezajímá no a co mě se to líbí di hanit něco jinýho a ty si taky trapná
    • seš píč*6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*
  • Význam tohoto seriálu nechápu. Pro koho je?? Hrají tam puberťáci a chovající se tak dětsky, že je to až trapně směšné. Kdo se na to dívá?? Jestli děti, tak proč tam nehrají děti?? Navíc hrůzně natočené a příběhy opsané ze všeho možného bez nápadu. Efekty a triky na úrovni věci natáčené v garáži
    • ichbinteufelin
      pokud to nechápeš, tak na to asi nejsi dostatečně vyspělá, protože to JÁ nechápu, co na tom TY nechápeš... *6*
    • co na tom jako nechápeš??? seš fakt blbá
  • Zbožnuju Selenu Gomez ve filmu Alex Russo.Její písničky jsou fakt pěkné *14*
    • naprosto s tebou souhlasím
  • MaXÍna

    Lidi nevíte jak se jmenuje doopravdy Maxína jak se max změnil v maxínu ??
    • Bailee Madison se jmenuje *3* *3*
    • marcanikova.aja
      Chtěla bych také vědět jak se jmenuje MAXÍNA.. .:) Hraje i ve filmu ZKUS MĚ ROZESMÁT. Ted jsem si ten film koupila a je fakt super ! Hraje fakt skvěle.. :DDDD *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • me too!!!
  • Můj blog

    Ahoj já nwm jestli můj blog je hezů tak prosím o hodnotte mů blog
    htt://bluekiss.blog.cz *4*
  • kristynajackson

    ♥_♥

    Jsoouu nejjjj *14* *14* *14*
  • Díl

    Nevíte někdo, jak se jmenuje ten díl, jaak taam Selena pořádá tu modni prehlidku?
  • SERIAL

    Je to super seriál. Kolik má vůbec sérií? *3*
    • Seriál Kouzelnici z waverly má 4 serie přibližně po 25 Dilech
    • víc jak 100
      • superHanka
        tino, skoro ses trefila :D
  • NEVÍTE

    ahoj nevíte jak se jsemnuje Alex Kluk v kouzelníci vs. vlkodlaci
    • Re: NEVÍTE

      v seriáli Mason a v skutočnosti Gregg Sulkin :)
    • mrs.bajunecqa

      Re: NEVÍTE

      jmenuje se Mason
  • renatqaa

    dily

    Ahoojky můžu se někoho zeptat kolikáta serie je tedko na disney (nejnovejší)..Děkuji...=))
    • Re: dily

      Myslím třetí. Čtvrtou nově vysílají v Americe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit