Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta jednička byla dobrá, ale rozhodně neměla konkurenci, protože když jsem viděla dvojku, tak mě naprosto zklamala a ani mě neviděsila. Bohužel.. *6*
  • lynette
    Příšernost
    Tohle byla opravdu asi jen jakási hodně špatná parodie na horory, že? :-o Nejenže děj není vůbec strachlivý, protože je na sto procent předvídatelný /sadistická vyvražďovačka, nic víc/, ale tohle dílko musel vymyslet a natočit nějaký hodně zvrácený jedinec, ve "filmu" je totiž tolik nechutností, že nemít už dávno po večeři, tak se uzvracím a umřu dříve, než ti rádoby herci z toho filmu. Jinak ti mutanti byli sice nechutní, ale masky nebyly zdaleka tak vyvedené jako v prvním dílu. Mutantí líbací a sexuální scény byly přímo k zblití, ale abych pravdu řekla, opravdu dost mě pobavil ten onanující mutant v lese když spatřil jednu z účastnic pouze spoře oděnou v plavečkách z té debilní reality show...:-D Takže shrnuto - děj hrůza hrůz a napětí nulové, herci nezajímaví, herecké výkony příšerné, 2/10 dávám za snahu vytvořit maskami ty nechutné zmutované potvory /ale jak už jsem psala, ani ty masky nebyly nic moc/...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit