Přejít na výpis diskuzí

Xena

FILM 15.5.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cara

    :-)

    Xena je nejlepší seriál co znám! UPE BEST!!
    • linnet

      Re: :-)

      souhlasím s tebouje opravdu nej :-) *4*
      • neo_ap

        Re: Re: :-)

        S tím se nedá nic jiného, než souhlasit. Lepší seriál neexistuje. *14*
        • sarda

          Re: Re: Re: :-)

          Líp bych to nepopsala *3*
          • Re: Re: Re: Re: :-)

            JJ XENA JE PROSTĚ NEJKY A TAK TO BUDE NAVŽDYCKY....!
            XENA FOREVER....! *3* *1* *3*
            Nechápu proč začly dávat Čarodějky...! *16* *5* *9*
  • talinka

    Xena <3

    Xena je nejlepší dokonalost.. =D Nechápu, jak nám to mohli udělat!! =D Trapný čarodějky.. Grr =((
  • blbý čarodějky!

    tak se chci koukat na xenu a davaj náký čarodějky to je fakt škoda xena je můj oblíbenej seroš!blbý čarodějky *16*
  • Xena....prostě úžasná,miluju tenhle film a seriál *4*mohla bych se na něj dívat furt *3*
  • Nelly.N
    No jo, naše drahá Xenička, to je legenda a navždy bude. Tenhle seriál miluju a nikdo mi ho nevezme. :) *14* *14*
  • petra-kittinqa

    www stránky Xena

    Holky pokus se vám xena vážně líbí a chcete mít o epizodách přehled mrkněte se na stránky http://xena.sff.cz/ tam toho oní najdete hodně :-):-))
  • JÁ miluju Xenu a zbožnujují a chtěla bych od ní podpis a jěště bych jí chtěla vidět na vlastní oči *1* *2* *15* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • čarodějky nejsou blbý! *16*já mám těch seriálů oblíbenejch honě :P :D ale Xena je bezváá!!
    *1*
  • warera

    xena a gabriella

    kdyby tak udelali pokracovani
    • Re: xena a gabriella

      Což bohužel asi neudělaj ale bylo by to bezvadné ...
  • Xena

    Nevít někdo kde se dá podívat na seriál Herkules v českém znění?Chtěla bych se podívat jak to s Xenou vypadalo než potkala Gábi*4* Taky nechápu proč dávají čarodějky místo Xeny.Nevíte jestli ji zas někdy budou dávat?
    • petra-kittinqa

      Re: Xena

      možná bych ti mohla pomoct. zadej si na google Herkules- epizody a postupně prohledávej různé stránky a blogy. já tam našla stránku s epizodama pak jsem si to zadala na ulož.to a prostě si je stáhla. a ted mám 3 první epizody herkula se Xenou a tam se pomalu stávala dobrou jsou fážně hezké tak snad ti to pomůže.
    • sarda

      Re: Xena

      To nevím, možná ano, bylo by to jistě fajn. Ráda bych viděla prvnín a kousek druhé série, takže bych spíš potřebovala jasné datum KDY abych to nepropásla, obvykle jsme si toho všimla až po druhé sérii, (opakovali celou Xenu 2x).
      • Re: Re: Xena

        Vím že první dvě série Xeny jsou na seriálové tv,ale Herkula jsem tam nenašla.Ale mohli by ho taky vysílat,ostatně Xena na něho navazuje.
        • neo_ap

          Re: Re: Re: Xena

          Né že by navazovala, ale to je jedno. Je to opravdu problém zhlédnout Herkula. Doporučuji stáhnout původní znění a CZ titulky už nejsou problém.
          Já chci jen požádat o to: pokud někdo zrovna sleduje Xenu, nebo má lepší paměť než já, aby mi poradil: Ve kterých dílech, res. díle se objevila Najara. Děkuji. *4*
          • Re: Re: Re: Re: Xena

            Najara se v seriálu objevila 2x.Ve 4.sérii v dílech 8 (křižačka) a 18 (napravená). *4*
            • neo_ap

              Re: Re: Re: Re: Re: Xena

              Moc dík. Však ono se stačilo podívat na fotografie. To mě nenapadlo:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit