Přejít na výpis diskuzí

Zápisník jedné lásky

FILM 4.3.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    Nádherný film...vážne jeden z mála, který se povedl...dokonalý, úžasný...Jsem dojata *4*
  • The Notebook

    The Notebook je nejkrásnější filmek *14* Opravdu výborně natočený a není to typický slaďáček a to je na tom to nejúžasnější *14*
    Rachel McAdams a Ryan Gosling to sehráli výborně a moc jim to tam sluší *3* Kdo tento film neviděl tak DOPORUČUJU !!! :) Mějte se :)
    • titanic.foreverinmyheart

      Re: The Notebook

      Jo máš pravdu *14* *14* prostě nej filmy spolu s Titanicem krásaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *3* *3* *14* *14* *14* *14*
  • van-luci

    jéé

    opravdu když jsem se koukala na ten film tak ani neuběhla hodina a už jsem brečela *1* *3* je hrozně nááádhernýý!!! je něčím snad i vyjimečný a to tím že se to může v normálním životě i stát!!! ne jako jiný filmy že je to takový slaďák že si na konci filmu říkáte ty se mají že to měli takhle lehké v životě a že jim to závidíme a chtěli by sme si to taky někdy prožít, ale tenhle je jiný..to si říkáte že to skončilo nádherně můžete taky doufat aby se vám stalo něco podobnýho, ale máte u toho větší šanci aby se vám to stalo!!! opravdu krááása!!!!! *14* *3* *14*
  • nelinqa

    láska

    Tento film jsem viděla předloni na vánoce.Ze začátku to byla komedie pro dospělé,ale pak jak se to odehrálo dál vzpomněla jsem si na teplý kruh rodiny.Moje máma je totiž s mým tatou rozvedená a má nového přítele.Už nic není jako dřív a ja tak vzpomínala a dívala se o vánocích na ten film.Slzy mi tekly po obličeki a ja v sobě dusila smutek.Ale viděla jsem,že ti dva lidi se splu zase uviděli a zamilovali.Vzpomněi si na to jak jim spolu krásně bylo a zase každý pro druhého opětovali lásku.Spolu to vydrželi až do stáří a to je co říct.Je radost se dívat na starý pár který se drží za ruce at se děje co se děje.Jsem moc ráda,že takový film vznikl protože od těch vánoc věřím,že někteří lide se nemusí rozejít nebo rozvést,ale mohou se mít rádi až dokonce svého života.Tento film mi dal hodně.Děkuju,miluji tento film....
  • andyytisdale

    Dokonalost♥ :'(

    Úplně dokonalý film to je!! Zrovna teď jsem se na něj dodívala a hrozně jsem brečela :'( je to tak hrozně krásný a dojemný :'(
    Určitě se na to podívejte,je to fakt nádhernej příběh a Rachel s Ryanem to zahráli fantasticky =)
  • nosferatu

    kniha vs. film

    prave som docitala knihu zapisnik jednej lasky.a musim priznat, ze je uzasna.ale film je aj tak o nieco lepsi.zachytava viac z ich zivotov.inak autor novely sa inspiroval skutocnou udalostou *1*
    • Re: kniha vs. film

      on ten film je fakt podle skutecne udalosti?????
  • Zápisník jedné lásky

    Film lze stáhnout na stránce http://www.best-warez.cz/viewtopic. php?f=24&t=17000&view=previous
    Také jsem ho zde stahovala.. a funguje bez problému.. jen je potřeba postahovat všech 5 částí a poté dát extrahovat..
  • Ten film nemá chybu...

    Ten film je prostě upa úža......Jak už říká předemnou,není to slaďák,ale film,který se ve skutečnosti může stát....Je to nádherný..Chjo...Prostě to bylo dojemný:-) *14*
  • baruszczka

    The Notebook

    Úplná nádhera...tento film je nádherný...není to klasický slaďák,ale prostě řečeno perfektní dílo z té doby,ve které bylo tolik rozdílů...myslím si,že Rachel McAdams a Ryan Gosling získali cenu opravdu oprávněně a ten polibek byl perfektní *4*
  • bu_ffys

    pár..

    Ahojky nevíte někdo jestli Rachel chodí s Ryanem..? *14* *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit