Přejít na výpis diskuzí

Zaříkávač koní

FILM 4.3.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super snímek

    Vždy jsem dojata,když se dívám na tento film.
  • Zaříkávač koní.

    Mimořádně povedený film.Více lidí by mělo pochopit i jeho pointu.Obrovskou vnitřní sílu člověka, lásku, ale i bezmocnost a city, které nejde opětovat.
  • katka-horses

    koně

    Super film bylo mi líto toho koně *14*
  • Zaříkávač koní

    tento film má opravdu krásný příběh ale vidím že ivám se líbí 6 dvd už jsou poslané díky že se vám ten film libí stejně jak mně *3* *3*
  • Zaříkávač koní

    U tohoto filmu jsem probulel celý večer hlavně kvůli konce fakt jsem do to zažranej. Udělám jednu nabídku v pondělí 23,2, dostahuju tento film z a pokud bude fungovat to ještě napíšu v neděli 22,2, jako příspěvek a pro ty kteří ho nemají doma tak rozešlu zdarma 6 kopií poštou komukoli kdo mi napíše o poslání tohoto filmu na tento e-mail jurajgt@seznam.cz pokud by měl někdo zájem tak ať mi napíše e-mailem adresu bydliště,jméno,PSČ slibuju pokud bude film fungovat pošlu vám ho nabídka platí do 18,3,2009 děkuju *3* *3* *3* *3*
  • Zaříkávač koní

    Tento film mě opravdu dojal ovlivnil můj život nejradději bych se hned odstěhoval na tu vesnici a žil tam a staral se o ranč *14* *14* *14* *14*
    • ferrerrka

      Re: Zaříkávač koní

      presne...snu sem mela vzdycky hodne,ale potom co sem docetla kniju a videla film, tak jsem zacala mit ten, ze se odstehuju do montany a budu mit ranc:)krasnejsi krajinu nez je ve filmu sem nevidela:)
  • Zaříkávač koní

    Tento film mě opravdu dostal pro mě nejlepší na světě opravdu hezky propracované prostě Goooooooooooooooooooooooooooooodddd dddddddd!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Horemanship

    je to kraný fil díky tomuto filmu jsem dala svému životo jsinou barvu začala jse dela Horsemanship s konem kterého miluji a mněl zlomenou nohu
  • nwm

    ještě jsem tento film neviděla...ale chystám se ho shlédnout 14.2.2009 na primě...všichni řikájí že je to hrásný film tak se moc těším *14* *14*
  • karuuulka

    nejkrásnější film

    se vším souhlasím s horsewomanship

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit