Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten film je super ale je divné že se mi líbí skoro všechny filmy ve kterých hraje Christen Stewart sice by se mi tenhle film líbil i kdyby tam nehrála ale asi by to už nebylo ono takže je nejlepší když tam hraje Christen je prostě úžasná herečka a je prostě skvělá a tenhle film je taky skvělej *14* *4* *3* *15* *2* *1*
  • Ten film je super ale je divné že se mi líbí skoro všechny filmy ve kterých hraje Christen Stewart ale i kdyby v tomto filmu nehrála tak by se mi taky líbil ale už by to asi nebylo ono jako když tam Christen Stewart hraje prostě je Christen skvělá a tenhle film je taky skvělej *14* *3* *2* *1* *15* *4*
  • Clair

    Newim proč ale mě tam Kristen vždycky rozesmála ale jinak je to bezvadnej film... . *4* *4*
    )A jak tam Kristen nabalovala toho starýho waltera tak to mě dosralo... *1* *1* *1*
  • monikasmajlo

    Dobrej film

    Teraz som ten film dopozerala a musím povedať, že je trochu na zamyslenie, aj keď neviem, nad čím mám rozmýšľať *1* A to ste ten film naozaj pozerali kôli Kristen? Veď tam ani veľa nehrala, vlastne ja ju neuznávam... Ešte šťastie že tam zamrzla *1*
  • milicka

    superrrrrrrrrrrrrrrr

    ten film jsem viděla no... asi dva roky zpět ale byl užasnej dřív jsem Kristen neznala tak mi byla šumač *5* ale když se ted nad tím zamyslím tak tam hrala superrrrrrrrrrrrr.... ale ve stmívání se mi líbila víc *1* ale to nevatí Zathura je taky superrrrrrrrrrrrrr *1* *1* *1* *1* *1*
  • zathura

    Ted sem se na to divala..ze zacatku sem si myslela ze to vypnu ale pak sem se zakoukala a fakt mě to chytlo.Film je fakt hezkej a podle mě to neni zadnej propadak *13* *13* .Nejlepsi na tom byla kristen kvuli ni sem se nato taky koukala ale nelituju toho *3* *3* *14* *14* dala bych 5 hvezdicek *8* fakt peknej film a kristen je uzasna herecka!!! *14*
  • kikines

    nioooo

    Jsem ve fanklubu jen kvůli Kristen chudák musela hrát v takovém propadáku *8*
    • laivine-n

      Re: nioooo

      Tady nejde o Kristen, ale o ten film... A ten film je - souhlasím s honey15 - vážně dobrej.
    • honey15

      Re: nioooo

      propadák? ten film je vážně dobrej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit