Přejít na výpis diskuzí

Zelená míle

FILM 4.3.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakubkah

    ...nádhera...

    ...opravdu úžasný film,fantastický zážitek,excelentní herecké výkony...
    • lili444

      Re: ...nádhera...

      Souhlas..skvěle vybraní herci a skvělá atmosféra..můj nejoblíbenější film toto... *14*
  • Krásné

    Právě jsem dočetla knihu od Stephena Kinga Zelená míle. Je to něco neuvěřitelného, strašně nádherná knížka, každému, komu se líbil film bych doporučili si ji přečíst...
    dokonalé vyjádření pocitů hrdinů, skvělý a napýnavý příběh, všem vřele doporučuji!
  • lieblinka
    Zelená míle a Forrest Gump, mé dva nejoblíbenější filmy a v nich můj nejoblíbenější herec Tom Hanks,ani u jednoho z nich se nedokážu ubránit slzám, toto je neuvěřitelně vyvedený a emotivní film, nepočítaje bravurné herecké výkony.
    • naprosto souhlasim!!
  • Kniha

    Doporučuji přečíst si knihu Zelená míle od Stephena Kinga!!! Je to úžasné dílo *3*
  • juj

    suoer film nádrhera..♥ *14*
    • Re: juj

      Je to supa filmeššek a jsem zvědavej kdy to bude v telce *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Skvělý

    To je jeden z nejkrásnějších filmů, co jsem viděla(a těch bylo). Rozhodně doporučuju... je to něco k zamyšlení.
  • chalva7

    ratatatata

    Smažilo se, smažilo !!! *15*
  • uuuužo

    yay nejlepčí film na konci sem hrozně brečela *1* ale co kdo taky nebrečel je upa boží *14* *14*
  • kajik55

    Kaja

    sem brečela jak malá včera *9* fakt nejlepší film
  • alen

    alen

    já jsem ten film viděla několikrat.ted jsem ho prošvihla-bohužel,ale je to moc dobrej film

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit