Přejít na výpis diskuzí

Žena za pultem

FILM 2.4.2009 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kekeska

    žena za pultem

    Ahoj všichni příznivci Ženy zapultem.Musím vám říct,ýe jsme se setkaly s paní Švorcovou abylo to moc krásné a milé setkání.Věřím že takových setkání se uskuteční ještě mnoho.Mrzí mě jenom to že jsme to neuskutečnily už dříve.Mějte se moc hezky všichni příznivci. *3*
    • Re: žena za pultem

      Dobrý den,
      prosím paní a titulkem Kekeska,zda náhodou nezná adresu,či jiný kontakt na paní Jiřinu Švorcovou.
      Omlouvám se Vám,ale Vaše jméno neznám,proto toto oslovení.
      Děkuji.Liana Jíchová
      • kekeska

        Re: Re: žena za pultem

        dobrý den,kontakt na paní Švorcovou mám,ale prosila mně abych to nikomu nedávala.Musím to respektovat,ale pokud budete mít zájem,tak zase v květnu 2010 chceme uskutečnit setkání s ní.Já to dám včas na tyto stránky a upřesním kde a kdy se to uskuteční.Víte já ji chápu,že nechce aby kontak na ní byl veřejný,protože lidé jsou opravdu škaredí a je to už přece dáma vletech a na hulvátcví už nemůže moc reagovat.Je mi to líto,ale nemohu jinak reagovat.Zdravím Vás a přeju hezký den
        • Jo, hulvátství zamlada a soucit před hrobem a snad i za hrobem? No to je tedy hnus! *12*
    • sylviky

      Re: žena za pultem

      Ahoj,veru tak.Skoda že len teraz sa uskutočnila táto stretávka. Verím k tomu,že život je milosrdný k p.Svorcovej a k nám ,a dá nám ešte mnoho príležitostí,aby sme mohli zopakovať tuto nezabudnutelnu sobotu. Dúfam,že naše stretávky budu peknou tradíciou.A ja verím,že naša Andulka Holubová ešte prežije s námi veľa-veľa veselých a krásnych chvíl.Prajem Vám krásny a lahodný večer. *4*
  • vladka65

    Žena za pultem

    Ahoj!Zase si pouštím Ženu za pultem ,ale vždy jen jeden díl,aby bylo na co se tešit.Milá paní Švorcová,příjemná atmosféra,žádné násilí-zkrátka pohlazení,které mi dnes tolik schází. *4*
  • Setkání

    Dobrý den,zdravím členy Fanklubu paní Jiřiny Švorcové.Můžete napsat,jaké bylo poslední setkání s paní Jiřinou Švorcovou.Tolik ráda bych se zúčastnila,ale byla jsem mimo domov.Nepořádáte setkání i mimo narozeniny paní Švorcové?
    Zdravím všechny.Liana Jíchová
  • Ich liebe diese Serie noch heute. *1*
  • Neuvěřiteně banální námět nesměřující od nikud nikam, tendenční seriál, poplatný době, velice průměrné herecké výkony... Skutečně nechápu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit