Přejít na výpis diskuzí

Ženatý se závazky

FILM 23.3.2008 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jennie
    na to se dá dívat pořád, je to přibližně dvacet let starý, ale pořád skvělý...pohodář Al, fintivá Peggy, blonďatá Kelly a ulhaný Bad. Ale Bundovi vždy dokážou překvapit
    • Přibližně dvacet let starý :D ? Tady někdo chodil do zvláštní koukám :D
  • http://www.youtube.com/watch?v=mQsPR9QGlxU
  • http://www.youtube.com/watch?v=wYIW3jQkL2Q
    Jojo
    Psst! Pokud to video nejde tak na tento komentář reagujte!
  • Aneto Bartová. Strašně by mne zajímalo z jaké školy to vždycky spěcháš, abys stihla seriál "Ženatý se závazky". Tvůj pravopis je naprosto příšerný a odpovídá odhadem tak žáku 2 třídy zvláštní školy.
  • Aneto Bartová. Zajímalo by mne do jaké školy to chodíš - tvůj pravopis je prostě příšerný. Odpovídá tak žáku 2 třídy zvláštní školy.
  • Tipická americká rodina s neurotickým prodavačem dámských bot Alem Bundym jako hlavou rodiny v hlavní roli s Edem O Neillem,která řeší různé životní situace.
  • buffy98

    Chtěla bych se zeptat

    Ahoj, chtěla bych se Vás zeptat, jestli někdo nevíte v jaké serii a v jakém díle hrál David Boreanaz, jestli to někdo víte, tak mi prosím napište na můj účet Buffy98, děkuji moc
    • Re: Chtěla bych se zeptat

      tak,to jsem si nevšim,že tam byl,ale nejspíš nějakého Kellyina milovníka hrál,bych tipoval
  • anetabartova

    anetabartova

    AHOJ JSEM anetabartova A KOUKÁM SE NA KAŽDEJ DÍL ŽENATÝ SE ZÁVASKY TEDA KDYŽ TO STIHNU VŽDYCKY PŘIJEDU AUTOBUSEM ZE ŠKOLY A PELÁŠIM DOMŮ ABYCH STIHLA FILM ŽENATY SE ZÁVOSKY *3* JE TOO SUUUPER FILM *3* *14* *14* JEDEN Z MÍCH OBLÍBENÝCH
    *1* *1* *1* *4* JE *4* I TAKY NĚKDY *5* *16* AHOJ anetabartova *1* *1* *14* *14* *14*
  • x

    idealni rodinka...xD
  • nikk

    Peggy

    jak se menuje herečka co hraje Peggy *7*
    • Re: Peggy

      Skus se treba podivat do odkazu : HRAJÍ... *7*
    • Re: Peggy

      Katey Sagal *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit