Přejít na výpis diskuzí

Ženy v pokušení

FILM 27.12.2009 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvrácené až hrůza,matka ojede mladého zajíce své dcery za podpory " sexy skoro prababičky" ,více to komentovat ani nechci 

  • lynette
    Lepší průměr nebo horší nadprůměr :-))
    V podstatě si myslím trochu médii přeceňovaný film, dnes jsem ho viděla poprvé a abych se přiznala, čekala jsem od toho trochu víc. Obzvláště po recenzi Mirky Spáčilové v MF DNES, asi se v tom paní recenzentka našla, jinak by to tak překotně nevychvalovala, že.:-D Herectví paní Elišky Balzerové perfektní, Lenka Vlasáková do své role také naprosto zapadla. Ostatní herci byli takoví na můj vkus moc nevýrazní, nebo jak bych to napsala. Ten film je prvoplánovaně komerční, takže tam vlastně ani o velké herectví nejde, na večerní relax jako stvořený, nechybí tam vtip, i když má svá "hluchá" místa. Proto hodnotím známkou 8/10.
    • Ty jsi blbá(ej). Ten film je naprosto úžasnej, nikdo ho nepřeceňuje. Jsou tam fantastický herci, film je úžasně natočenej, má vtip i děj, co se ti na tom nelíbí? *7*
  • Ahoj všichni prosím můžet mi někdo napsat jak se jmenuje ta píseň co hraje cca 1hod30min děkui moc všem
  • jjannissekk

    Poklona

    Nejlepší českej novější film, kterej jsem viděla! Fakt, scény fantastický, herecký obsazení úžasný, výkony perfektní! Smekám! Kam se na Ženy v pokušení hrabe Medvídek, Nestyda a podobný filmy..
  • wendy92

    Skvělý film

    Obdivuju ty scénáristy... konečně nějakej pořádnej českej film *3*
  • jackie28

    :)

    myslim si že ta Laura se vůbec k tomu Jakubovi nehodila...to se spíš k němu hodila ta její mamka:) *3* *1*
    • Re: :)

      oni by se k sobě hodili ale jak pořád nosil ty košile tak ho postaršovaly
  • supr film

    můžu se na tento film koukat pořád do kola a vždycky zistim že je dobrej tet sem si ho stáhla *4* *1* *1* *3* *14*
  • Skvělý film..;-)

    Můžu říci, že tento film je nejlepší český film, který jsem viděla, kdyby se jich natočilo takových více, byla bych jen a jen spokojená, že se ČR rozvíjí a celkově postupuje vpřed v lepší filmy.. Jen tak dál!! *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit