Přejít na výpis diskuzí

Žít po svém

FILM 3.3.2020 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar
    Moc pěkný film. Starnouciho Robeta Redfora ještě snesu. Redford ve filmu opet vyniká a dáva mu grady. Dobre drama o víně a potřebě odpouštění je stále zajímavé, dulezite a nadčasové ve společnosti. Američane si však bohužel mysli že vše dokážou natočit lépe, nejlépe. Rozhodne není tomu tak!! Hollywood ská produkce je dnes idiotsky předražena a uspechana. Nechápu za co ty udilene oscary.
  • MartinDyntar
    Vzdávám svuj boj se schizofrenii, ale díky road movie filmům Němce Wimma Wenderse jakým bylo pro me Land of Plenty a Palermo Shooting a díky textum písní Die Toten Hosen jsem ještě svým způsobem vnímal a doufal v to ze jen důvěra mezi lidmi jedina plne uzdravuje z nešťastneho z prázdného života ze zoufalství z deprese, ktera když trvá příliš dlouho přejde nakonec v apatii. Ja už však žádnou naději před sebou nevidím a jen si přeji aby už byl všemu nesmyslnemu trápení konec!
  • MartinDyntar
    Lišky♥
  • MartinDyntar
    Lišky♥♥
  • MartinDyntar
    Asi se z te apatie brzo zabiju!! Jen ještě nevím ale jak!! Rad bych umřel bezbolestne při spánku!! Ale takové štěstí bohužel každý v živote nemá!! Pomocte mě už konečne někdo cele dny jen necinne bez jakéhokoliv zájmu lhostejne prolezim. Nevím jak dlouho tu apatii dokážu ještě snášet!!
  • MartinDyntar
    Pane jó! To je ale zase diskuze! Kdo ma mit nervy na takové me monology, právě na takovou diskuzi? No pane jó. ..aha! Tak tohle asi nebude psychologicka poradna! To me nějak nedošlo!
  • MartinDyntar
    Celi film klade na divaka vyšší intelektuální nároky než se zda, než je ve filmu znát. I když je přístupný většině diváků neni to komerční film, který by byl konzumním brakem. Myslím a domnívám se že každý si v tom filmu najde to sve co ho dokáže mile a příjemně překvapit a hluboce lidsky zároveň i dojmout. Tím je Robert Redford a vůbec celé drama výjimečný.
  • MartinDyntar
    Tenhle fanatický smysl pro pravdu, pořádek a spravedlnost mě dohnal a donutil k opakování činu Jana Palacha na protest proti špatnému sociálnímu systému v tehle zemi. Dost možná to bude i muj poslední film..
  • MartinDyntar
    Vyděl jsem nedávno v TV na prima max. Moc krásný a působivý příběh, který dokáže hluboce dojmout. Stárnoucí Robert Redford ma stále divákům co nabídnout. Jeden z mich nejlepších a z nejoblíbenějších filmu s Robertem Redfordem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit