Přejít na výpis diskuzí

Zoufalé manželky (TV)

FILM 4.3.2007 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luida

    5

    Heji kde můžu na netu zkouknout 5.řadu v češtině?? Neviděla jsem to od začátku.
    • Re: 5

      Zoufalemanzelky.com nebo si stahuj jednotlivé díly na uloz.to
    • Re: 5

      Na sleduj.org *3*
  • pc hra

    Prosiim poradte kde mam stahnout zadačo pc hra zoufale manželky diky všem *3*
    • Re: pc hra

      ja to stahla na ulozto.cz
  • 6,série

    Ahojky, tady to děsně žeru, ale už sem viděla 1.díl z 6. série!!!!dneska odvysílají v Americe 2.díl, takže zítra už to budu muset zase sjet..taky se nemůžu dočkat.Včera jsem si objednala z Ameriky i jejich parfém, tak doufám že bude jedinečný!
    • Re: 6,série

      Super, ale v Americe vysílají už 7 řadu :o)
    • Re: 6,série

      Jo o parfému sjem taky uvažovala :D Koho sis objednala? Já přemejšlela o Gaby hlavně :)
    • Re: 6,série

      Joo taky sem se díval na ten 1 na 2 se kouknu až bude čas *14*
  • Parfém Zoufalých manželek

    Nabízím oroginální parfém Bree, Susan, Lynette i Gabrielle v 50ml flakonu. Každá z hereček byla u zrodu svého osobního parfému. Cena je 1222Kč, a e-mailem je možné poslat info či se domluvit na vzorku parfému. Kontaktujte mě, prosím, na strawberrynka@seznam.cz
    *3*
  • verushka45

    boziiii

    zoufale manzelky sou uple boziii serial.......... *1*
  • cathrine14

    Porter

    ahoj zoufalky jsou upe nejlepší seriál *14* *in love* musím vidět každý díl jiank z toho mám depku XD...nevíte náhodou někdo kdo hraje Portera v 5 sérii je strašně pěkný... *14* díky
    • Re: Porter

      Charles Carver ;)...a souhlasím, úžasný sou :D
  • ....

    Fakt na hovno žít v Česku zatímco v Americe mají od září 6 serii nám teprve ted začala 5 *8*
  • crazy.girl3

    s01e21

    ahoj.nema prosim nekdo stazenou 21epizodu z 1.rady?nemuzu ji nikde sehnat.pokud mozno cesky.budte nekdo tak hodnej a hodte mi sem odkaz na stazeni.diky moc
    • Re: s01e21

      Na uloz.to si jí stáhni ;)
  • 5.série

    Ahojky propsívám nevíte jestli se někda na netu není 5 séria zoufalých manželek ?? jestli jo tak jsem prosííím dejte odkaz předem děkuji jinak jeden s NEJlepších seriálů *14*
    • Re: 5.série

      5. série je v češtině ke stažení na uloz.to nebo na zoufalemanzelky.com je ke shlédnutí s českejma titulkama ;)
    • -.kata.-

      Re: 5.série

      zdravím...mno 5.série je nová a ještě(myslim)že neni v češtině...já sem se k tomu dostala přes stažení ne www.czshare.cz
      • Re: Re: 5.série

        já sem 5 sérii viděla už dávno na www.sleduj.org nemusíš to ani stahovat a je to s českýma titulkama(kromě jednoho dílu,který je slovensky)Nejlepší série ze všech *14*
  • Parfemy

    Ahoj fandové, od 1.8.09 mam na prodej znackove parfemy manzelek Bree, Susan, Lynette a Gabrielle. Kdo by mel zajem o vice info, pisnete mi na mail at se o tu nadheru podelim. Rad odepisu.
    • nik011

      Re: Parfemy

      a cenu sem nenapises by ti nikdo nenapsal pak. ha
      • Re: Re: Parfemy

        Cena by měla bejt 1222 ale envím za kolik je prodá on...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit