Přejít na výpis diskuzí

Zoufalé manželky (TV)

FILM 4.3.2007 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pomooc

    lidičky , už delší dobu nemužu sehnat 1 a 2.serii na dvd v cestine, mohl by dat nekdo typ,kde by se to dalo koupit, nejaky spolehlivy internetovy obchod?vsude je k dostami jen 3a4 *9* dekuji moc!
  • PLS Odpověďte

    Nevíte kdo hraje dceru Marcia Cross alias Bree Van De Kamp předem dík za odpověď *3* *3*
    • luida

      Re: PLS Odpověďte

      jeji dceru hraje Joy Lauren(Danielle Van de Kamp)
      • Re: Re: PLS Odpověďte

        JJ díky *3* *3*
  • jitulka-4

    prosím pomooooc

    kdo hraje ediniho synovce je takový svalnatý a hrál tam jen chvíli díky za opověd napište mi vzkaz prosím jinak díky a pište na jitulka.smidulka@seznam.cz
    • iwule.23

      Re: prosím pomooooc

      hraje ho Josh Henderson..ae mas to i v hraji *4*
  • leamike
    Prosím řekne mi prosím někdo, jak umře/la Edie? Dík
    • sajlentis
      Zabil jí proud
  • Fórum

    Ahojte. Pre všetkých fanušikov Zúfalých manželiek tu je o nich fórum.
    http://desperatehousewives .bbhost.sk
    zaregistrujte sa a diskutujte.
  • Nechce někdo vánoční dáreček limitovanou edici parfémků zoufalých manželek, pošlu foto zájemcům,koupila jsem více vánočních dárků, tak se potřebuju zbaviti rychle normální cena 1400Kč, prodala bych za 700 *15*
  • sajlentis
    Ahpj nevíte náhodou někdo jak se doopravdy jmenují dvojčata Porter a Preston Scavo., myslím těď když už jsou velcí Děkuji
  • Parfemy

    Ahoj fandové, od 1.8.09 mam na prodej znackove parfemy manzelek Bree, Susan, Lynette a Gabrielle. Kdo by mel zajem o vice info, pisnete mi na mail at se o tu nadheru podelim. Rad odepisu.
    • nik011

      Re: Parfemy

      a cenu sem nenapises by ti nikdo nenapsal pak. ha
      • Re: Re: Parfemy

        Cena by měla bejt 1222 ale envím za kolik je prodá on...
  • 5.série

    Ahojky propsívám nevíte jestli se někda na netu není 5 séria zoufalých manželek ?? jestli jo tak jsem prosííím dejte odkaz předem děkuji jinak jeden s NEJlepších seriálů *14*
    • Re: 5.série

      5. série je v češtině ke stažení na uloz.to nebo na zoufalemanzelky.com je ke shlédnutí s českejma titulkama ;)
    • -.kata.-

      Re: 5.série

      zdravím...mno 5.série je nová a ještě(myslim)že neni v češtině...já sem se k tomu dostala přes stažení ne www.czshare.cz
      • Re: Re: 5.série

        já sem 5 sérii viděla už dávno na www.sleduj.org nemusíš to ani stahovat a je to s českýma titulkama(kromě jednoho dílu,který je slovensky)Nejlepší série ze všech *14*
  • crazy.girl3

    s01e21

    ahoj.nema prosim nekdo stazenou 21epizodu z 1.rady?nemuzu ji nikde sehnat.pokud mozno cesky.budte nekdo tak hodnej a hodte mi sem odkaz na stazeni.diky moc
    • Re: s01e21

      Na uloz.to si jí stáhni ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit