Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super Film !!

    Každý Film s lindsay Lohan je super !! tento také ! koukněte se na www.lindsay----lohan.blog.cz - najdete tam toho mooooooooooc o ní ! *3*
    • Re: Super Film !!

      také mám ráda filmy s lindsay lohan a také s hilary duff. když jsou v nějakém filmu tak si ho nenechám ujít
  • Zpověd....

    Hej ale ne že by to byl propadák ale jako nic moc ....
    To třeba protivný sprostý holky jsou lepšíí *1*
  • Film

    Tenhle film se mi vůbec nelíbil. Už bych ho znovu vidět nemusela.
    • Re: Film

      Když se ti tak nelíbí, tak co se vůbec koukáš na jeho profil na tědlech stránkách? A nech si ty svoje komentáře, nikdo tady o ně nestojí. Vyliž si *15*
      • Re: Re: Film

        Každej snad může mít názor na danou věc, slečinko. To, že se tenhle film a jemu podobný srajdy nelíběj, neznamená, že se ostatní nesměj vyjádřit.
        • van-luci

          Re: Re: Re: Film

          jo jasný...to jo...le tak pokud vím tak podkud se mi něco nelíbí a nestojím o to nebo něco podobnýho tak se o to vbec nezajímám...prostě tady de vidět jak ste ubohý...jinak je to super film .... *3*
    • Re: Film

      souhlasím děs a hrůza trapná sra.č.ka
      • Re: Re: Film

        to teda nene ! byl skvělej !
        • Re: Re: Re: Film

          jo souhlassim sti že je ten film moc pěknej
  • klarynka158

    Pls :-(

    ahoj hlasnete pls pro me na http://harrypotteriscool.blog.cz/09 09/1-kolo-sonf#komentare sem tam jako Klarynka158 s filmem Zpověď královny střední školy...předem díky a kdykoli oplatim :)
  • emokids2

    miluju

    já tenehle filmík naprosto láfkuju a všechny tohohto tyypu sou nej! *1* akomu se to nelíbí ať si prdel políbí tady to máte i zrýmovaný! *10*
  • vanillka-ashley

    čauQy

    zpověd královny střední školy je suprovééééééy filmik *4* *4* *14*
    • jita.18

      Re: čauQy-jita.18

      ...jasně!!! máš pravdu...ouplně suuuprovej film *1* ...Lindsay je výborná herečka...samozřejmě taky hrála v mým Nej. filmu - Muj auťák brouk...jukni tam *3*
  • vanillka-ashley

    zpověd

    komu se ten film nelíbí,nemusí se namáhat tím,že se zapojuje tak hnusně do diskuze *16*
  • nevíte ???

    nevíte někdo kde se dá sehnat ta písnička jak zpívá nakonci toho představení ???? pls odepište dik *1* *1* *7* *15*
    • Re: nevíte ???

      jaa ji mam jestli chces tak mi pisni na pandorce@seznam.cz
    • van-luci

      Re: nevíte ???

      já mam přímo tu mp3ku...jestli jí chceš poslat dej mi vědět na můj mejl: Daisy.lucka@seznam.cz
      ti jí kdyžtak pošlu...;)
  • PísnišQaAa

    Achůůůj..ploším fás nemá někdo tu písnišku ak se fšdycky ukázala Carla?? Takofý tHoOo : OO OO =D Mnu když tak písněte na maila TeBBy7@seznam.cz zatim papíQ :o**

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit