Přejít na výpis diskuzí

Ztraceni

FILM 4.3.2007 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nik011

    hustyy

    tyvl koukam na to na netu no uz sem dokoukala vsechny dily co tam byli a jako ze to bude tak mrte to by me nikdy nenapadlo!!! rikam kouknete se na to makejte ♥♥♥
  • nik011

    ja chci ztraceni

    budu protostovat! ja chci ztraceni ja chci ztraceni. kdo protestuje se mnou???!!
    • nik011

      Re: ja chci ztraceni

      nikdo? no nevadí jenom vas problem
  • t.d.vera

    To snad NE!

    To si snad děláte legraci! *9* Jak to,že Ztraceni nebudou na nově?Já jsem na to čekala a pak se dozvím,že už to měsíc běží na AXN.Ještě,že mám int abych se mohla dočíst jak to bylo dál.I když už to není ono,že. *16*
    • nik011

      Re: To snad NE!

      coze si delas ass ne tyvl naco se budu v nedeli koukat no ja se du obesit!!!a du jim to napsat na nova cz
      • bajunka_p

        Re: Re: To snad NE!

        jjj napis,sem na vasi strane :)
  • wendy92

    Kdy je další řada?? bude ještě letos??

    To jako Ztraceni na nově už jako zkončili nabo co jako?? Mezi každou řadou je sice přestávka ale tahle už je víc jak rok!! Já se nechci dozvědět jak to skončí až mi bude 30!!
    • Re: Kdy je další řada?? bude ještě letos??

      Bohužel Nova už další série nechce, nepřineslo jim to asi až takovou sledovanost, jak očekávali *10* Ještěže máme AXN *3*
      • nik011

        Re: Re: Kdy je další řada?? bude ještě letos??

        ja sem se na ne divala na kazdej dil a na to se nekoukaj zejo!
  • emca

    ztraceni

    Kdy začnete vysílat pátou serii ztraceni
    • Re: ztraceni

      jestly máš AXN tak tam to už běží asi měsíc
  • vite o tom

    Vite o tom že Sawyer bude v 5 seriji z Juliet ale na konci bohužel Juliet umře......to bylo tak smutní chudák Sawyer byl stoho uplně vedle....a abych řekla pravdu Sawyerowi a Juliet to spolu moc sluší...fakt moc..........jen žkoda že jim to nevyjde...... *16* *16*
  • Konec seriálu

    Ahojky, mohl byste mi něko říct jak dopadne celý seriál?? Já viděla jen díly, které běžely na Nově a dál nevim tak by mě zajímal celkový konec... Díky pá
  • Ztraceni

    ahojky, ztraceni jsou dobrej seriál, ale někdy se taky sám ztrácí, což nevadí, dívám se dál *1* *3*
  • Ztraceni 2

    Nazdárek všem... Nemohl byste mi někdo vypálit Ztraceni 2. řadu? já sem to totiž pučila jednomu debilovi a on mi je nechce vrátit :(
  • mitricka

    AXN - 4. řada

    Nevíte kdy bude na AXN pokračovat 4. řada?? Já že jí přerušili nějak před prázdninama, a já slyšela, že maj po nich pokračovat, ale zatim jsem neviděla ukázky... poraďte prosím! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit