Přejít na výpis diskuzí

George Eads

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší !!! *3*
  • baruska1993

    kus chlapa

    tomuto říkám kus chlapa,úplně nejvíc ho žeru *14* *1* strašně krásnej,prostě nejlepší *4* *14*
  • sara.jenni

    George....

    teď dávájí na nově staré díly, tak jsem na ně koukám, v první řadě vypadal takový maličký a teď je už takový svalnatý je to dost srandovní když se to tak veme....a na začátku oni všichni byli tak mladí...ale teď v nových řadách se mi George líbí víc!!! *14* *14* *1* *3* *3* *3* ale i předtím byl hodně pěkný, ale rozhodně bych ho netypovala na 42 ale tak na 32!!! *1* *1* *3*
    • v těch prvních řadách byl hezčí těď je to takový stařík
    • mustang44

      Re: George....

      řekla bych o něm to samé ale jeto opravdu krásný chpal stejně jako ostatní hezcí kluci
  • veverkaveve

    42 let

    vsechno nejlepsi k narozeninam george eads / nick stokes *4*
  • wow

    Na světě NEEXISTUJE chlap, který by vypadal tak mužně jako George Eads!!! Prostě ho žeru! *14* *14*
  • :)

    George je hrozně moc sympatický a taky pekelně nádherný chlap, mám ho ze všech herců z CSI nejradši, je děsně sexy a vždy, když má jít Las Vegas, tak se na něho hrozně moc těším, fakt jeden z nejkrásnějších mužů co znám *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • The best

    Čawky všichni fanoušci tohohle velmi sympatického,přitažlivého a talentovaného herce. George je opravdu super a mám ho moooooooooooooc ráda. Malá otázečka......Kolik z vás by se s ním chtěla setkat tak strašně ráda jako já? Sice to asi nikdy nevyjde, ale jen tak pro zajímavost..... *14* *4*
  • přítelkyně

    Ahooojky,nevíte náhodou,jestli má George přítelkyni?díky *14*
    • Re: přítelkyně

      a nemůže on bejt na kluky? *3*
      • Re: Re: přítelkyně

        Christel: nemôže byť na chlapcov však má priateľku *15* *15* *15*
  • george

    George je mooccinky sexy chlap!!! *14* *14* *14* *14* *14* sluši mu to uplně všude,ale teda taky by mi mohl dělat tátu:-(
  • George

    George je tak nádhernej. Úplně stejně jako Nicky. Je prostě k sežrání. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit